Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!
Skip to content
20.03.2026

Sarunu pēcpusdiena ar partiju līderiem – Ainārs Šlesers

Sarunu pēcpusdiena ar partiju līderiem – Ainārs Šlesers

Lai veicinātu studentu izpratni par demokrātijas procesiem, tautsaimniecības attīstību, sabiedrības līdzdalības nozīmi Latvijas izaugsmē un pārrunātu šobrīd aktuālos jautājumus, Biznesa augstskolā Turība no 4. marta līdz 1. aprīlim rīko sarunu ciklu ar politisko partiju līderiem.

20. martā no plkst. 18.00 līdz 19.30 Biznesa augstskolas Turības Klusajā lasītavā sarunu pēcpusdienas viesis būs Ainārs Šlesers, partijas “Latvija pirmajā vietā” valdes priekšsēdētājs, Rīgas Domes deputāts.

Sarunu moderēs Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidents Aigars Rostovskis un Biznesa augstskola Turība rektore Zane Driņķe.

Vairāku nedēļu garumā Turības studējošie un pasniedzēji tiks aicināti piedalīties diskusijās par sabiedrībā un ekonomikā aktuāliem jautājumiem, tostarp par Latvijas attīstības virzieniem, politisko atbildību, uzņēmējdarbības vidi un iedzīvotāju iesaisti lēmumu pieņemšanā.

Sarunu cikla centrā būs demokrātijas nozīmīgums mūsdienu sabiedrībā. Aktīva pilsoniskā līdzdalība, informēta sabiedrība un atbildīga politiskā rīcība veido stabilu pamatu ilgtspējīgai valsts attīstībai.

Citi pasākumi