13.05.2020

Saruna “Latvija – skats ārvalstu studenta acīm” – skaties tiešraidē!

Maija sākumā Latvija jau 30. reizi atzīmēs Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienu. Šajā laikā Latvijā izaugusi jauna paaudze, valsts ir mainījusies un atvērusi robežas viesiem no visas pasaules, kuri Latvijā ne tikai viesojas, bet arī dzīvo, strādā un mācās. Lai uzzinātu, ko par mums domā ārvalstu studenti no Ēģiptes un Šrilankas, 13. maijā plkst. 18.30 aicinām pievienoties sarunai “Latvija – skats ārvalstu studenta acīm”. Pasākums norisināsies tiešsaistē Biznesa augstskola Turība Facebook lapā.

Ikvienam skatītājam būs iespēja uzzināt, ko par tradīcijām un cilvēkiem Latvijā domā studenti, kuri pie mums ieradušies no valstīm ar atšķirīgām kultūras iezīmēm. Sarunas gaitā uzzināsiet, kādi bija ārvalstu studentu pirmie iespaidi, ierodoties Latvijā, un kāds viedoklis izveidojies šobrīd. Tāpat studenti atklās, kā viņiem ir izdevies iekļauties sabiedrībā un iepazīt latviešu kultūru un tradīcijas, kā arī to, kas pamudināja iegūt izglītību tieši Latvijā.

Par Latviju un latviešiem stāstīs un savā pieredzē dalīsies Biznesa augstskolas Turība maģistrantūras studiju programmas “Uzņēmējdarbības vadība” students Marvans Mansors (Marwan Mansour) (Ēģipte), kurš iepriekšējā reizē Latvijā dzīvojis un studējis no 2012. gada līdz 2016. gadam, tad devies atpakaļ uz Dubaiju, bet tagad atkal atgriezies Latvijā, lai turpinātu iegūt izglītību maģistrantūras līmenī. Tāpat sarunā piedalīsies maģistrantūras studiju programmas “Tūrisma stratēģiskā vadība” students Prasads Aruna (Prasad Aruna) (Šrilanka), kurš ne tikai studē, bet arī strādā.

Pasākums kļuvis par lielisku augstskolas tradīciju un tiek organizēts jau trešo reizi. Pievienojies sarunai 13. maijā plkst. 18.30 Biznesa augstskolas Turība Facebook lapā un uzdod arī savu jautājumu! Saruna notiks angļu valodā.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!