22.04.2020

Saruna “Latvija – skats ārvalstu studenta acīm” – skaties tiešraidē!

Studijas ārvalstīs sniedz iespēju ne tikai iegūt augstāko izglītību, bet vienlaikus ļauj iepazīt citu valstu kultūru, cilvēkus, tradīcijas, paradumus, kā arī apgūt konkrētās valsts valodu. Ārvalstu studenti ir vieni no tiem, kas nes Latvijas vārdu pasaulē, veidojot mūsu valsts tēlu. Lai noskaidrotu, ko par Latviju un latviešiem domā ārvalstu studenti no Ukrainas un Uzbekistānas, 22. aprīlī plkst. 15.00 aicinām pievienoties sarunai “Latvija – skats ārvalstu studenta acīm”, kas norisināsies tiešsaistē Biznesa augstskola Turība Facebook lapā.

Vai zini, kādas ir sajūtas, dodoties studēt uz pilnīgi svešu valsti? Kādi iemesli un mērķi mudina mesties tik interesantā piedzīvojumā? Vai dzirdētais viedoklis atbilst redzētajam un piedzīvotajam? Kādi ir ārvalstu studentu pirmie iespaidi, ierodoties Latvijā? Ko viņi domā par latviešiem, Latviju, mūsu tradīcijām un kultūru?

Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem atbildēs un savā pieredzē dalīsies divi Biznesa augstskolas Turība studenti – Jeļizaveta Nesterenko (Ukraina) un Šokruks Jasupovs (Shokhrukhmirzo Yasupov) (Uzbekistāna), kuri studē Uzņēmējdarbības vadības fakultātes bakalaura programmā „Starptautiskā komunikācijas vadība”.

Pievienojies sarunai 22. aprīlī plkst. 15.00 Biznesa augstskola Turība Facebook lapā un uzdod arī savu jautājumu!

Saruna notiks angļu valodā.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!