28.07.2020

Raimonda Tigula vieslekcija "Rast iedvesmu sevī" - Talsos un tiešsaistē

Pieteikties pasākumam


Lai atgādinātu, ka katra valsts būs tik spēcīga, cik spēcīgi būs tās reģioni, Biznesa augstskola Turība īsteno projektu “Reģioni iedvesmo”. Tā ietvaros sadarbībā ar augstskolas filiālēm notiek iedvesmojošu cilvēku vieslekcijas no vairākiem Latvijas reģioniem. 28. jūlijā plkst. 18.00 Biznesa augstskolas Turība Talsu filiāle aicina uz komponista un producenta Raimonda Tigula vieslekciju "Rast iedvesmu sevī". Vieslekcija notiks Talsu novada muzeja telpās (Kārļa Mīlenbaha iela 19), to būs iespējams vērot arī tiešraidē augstskolas Facebook lapā.

Raimonda Tigula mūzika skan Dziesmu svētkos, koncertos, Tiguļkalnā, teātra izrādēs un arī no TV ekrāniem. Viņš ir uzstājies Barišņikova Mākslas centrā un Kārnegī zālē Ņujorkā. Komponistam ir daudz plānu un ideju un tam visam nepieciešama arī iedvesma. Kur smelties iedvesmu, lai allaž radītu kaut ko jaunu un nebijušu? Kur gūt enerģiju un motivāciju ar mūziku uzrunāt cilvēkus Latvijā un pasaulē? Atbildes uz šiem jautājumiem izskanēs vieslekcijas laikā. Vēl tās ietvaros komponists atklās, kas pamudināja dzīvi saistīt ar mūziku, kā arī dalīsies ar izjūtām, kad viņa dziesmas "Dod, Dieviņi" un "Lec, saulīte” skanēja Dziesmusvētku koncertos, un stāstīs par dziesmu "Četri vēji", mūziku televīzijas filmai "Likteņa līdumnieki", kā arī par savdabīgo instrumentu hangu. Tāpat Raimonds stāstīs par savu dzimto pusi un koncertiem Tiguļkalnā.

Raimonds Tiguls ir latviešu mūziķis, ambientās mūzikas un elektroniskās mūzikas komponists un producents, kurš dzimis Talsos. Izdevis vairākus albumus, kā arī saņēmis vairākas Mūzikas ierakstu Gada balvas. Raimonds Tiguls ir idejas autors un organizators Ārpasaules mūzikas koncertiem Tiguļkalnā, Talsos. Kopš 2018. gada viņa mūziku izdod ECS Publishing Group ASV.

Vieslekcijas apmeklējums ir bez maksas. Lai lekciju apmeklētu klātienē, aicinām aizpildīt pieteikuma anketu.

Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.

Informējam, ka vieslekcija tiks fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!