30.10.2021

Praktiskā darītava: E – paraksta izveide un tā pielietošana

PIETEIKTIES PASĀKUMAM

Ērti un ātri – tā mūsdienās strādā e – paraksts. Tā pielietošana ikdienā kļūst ar vien pieprasītāka un populārāka. Tomēr, daudziem vēl nav izprotama modernā un vienlaikus – praktiskā e – paraksta lietošana.

Īpaši šajā laikā, kad attālinātais darbs kļuvis par ikdienu teju katram no mums.

Tādēļ Biznesa augstskola Turība aicina ikvienu interesentu piedalīties praktiskajā darītavā “E – paraksta izveide un tā pielietošana”, kura norisināsies Cisco Webex platformā 30. oktobrī plkst. 15:30. Darītavas laikā Tev soli pa solim parādīs, kā izveidot savu e – parakstu un Tu varēsi veikt vajadzīgās darbības tā saņemšanai. Kā arī – iemācīs visas nepieciešamās pamatprasmes digitālā rīka veiksmīgai izmantošanai.

Piedaloties šajā pasākumā iegūsi ne tikai zināšanas par e – paraksta izveidi un digitālā rīka pielietojumu Tavā ikdienā, bet arī mācēsi jau pilnvērtīgi parakstīt visa veida e –dokumentus uzreiz pēc sava personīgā e – paraksta izveidošanas. Aizraujošās darbnīcas laikā attīstīsi arī pāris svarīgas prasmes – mērķa izvirzīšana un tā noformulēšana.

Dalība tiešsaistes pasākumā bezmaksas, ar iepriekšēju pieteikšanos.

Pasākums norisināsies Cisco Webex platformā Biznesa augstskolas Turība filiāļu rīkotajā praktisko darītavu pasākumu ciklā.

Tiekamies pasākumā!

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!