24.11.2023

PIRMSSESIJAS PASĀKUMS “COLORFUL GET – TOGETHER”

Tuvojoties ziemas sesijai, Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde aicina 24. novembrī no plkst. 20:00 līdz 23:00 uz ikgadējo pirmssesijas pasākumu “Colorful get together”, kas norisināsies Bams pool house. Šī būs lieliska iespēja atpūsties kopā ar saviem kursabiedriem, pirms iegrimt zināšanu pasaulē.

Pasākuma tematika saistīsies ar krāsām, tāpēc studenti tiek aicināti ierasties savā mīļākajā krāsā! Vakara gaitā būs iespēja spēlēt biljardu, galda tenisu, kā arī piedalīties dažādās Studējošo pašpārvaldes sarūpētajās aktivitātēs un konkursos.

Pasākums tiek organizēts Biznesa augstskolas Turība studentiem, ieeja tikai uzrādot studenta apliecinošu dokumentu - ISIC vai Batis profilu.
Pasākums notiks angļu valodā.
Pasākums tiks fotografēts un materiāli var tikt publicēti.

Papildus informācija:
Vika Vogina
Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldes
Kultūras un sporta daļas vadītāja vietniece
voginavika@gmail.com

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!