25.03.2021

Pirmssesijas pasākums

Straujiem soļiem tuvojas sesija un pirms smaga darba ir kārtīgi jāatpūšas, lai ar pilnu atdevi varētu ķerties klāt noslēguma darbiem. Tāpēc 25. martā plkst. 18:00 Studējošo pašpārvalde aicina pieslēgties platformai Zoom, lai kopā labi pavadītu vakaru līdz šim neierastā veidā. Pirms pieslēgšanās platformai Zoom jābūt lejupielādētai datorā, to var izdarīt ŠEIT.

Pasākums tiks atklāts ar kokteiļu gatavošanas meistarklasi, kuru vadīs atraktīvais Aldis Glodens. Pēc kokteiļu gatavošanas meistarklases, dalībnieki tiks sadalīti mazākās grupās, lai piedalītos pāris ļoti interesantās aktivitātēs. Vienā no tām būs ietverti pašu dalībnieku stāsti, par dažādiem atgadījumiem, kas piedzīvoti brīžos, kad jautrība situsi augstu vilni, kā arī piedzīvotiem neveikliem atgadījumiem. Pārējās aktivitātes pašlaik paliks noslēpumā, lai tiktu saglabāta intriga. Pēc aktivitātēm visi dalībnieki viens ar otru varēs tikties Studējošo pašpārvaldes virtuālajā klubā, kur visa vakara garumā izklaidēs Dj M&M. Tiks piedāvāta iespēja arī izvēlēties un iesūtīt sev vēlamās dziesmas, kas vakaru padarīs tikai neaizmirstamāku. Pirms pieslēgšanās katram ir uzdots neliels mājasdarbs - jāsagatavo pēc iespējas interesantāka krūze.

Pasākuma piekļuves linku meklē ŠEIT. Pasākums notiks angļu valodā.

Papildu informācija:
Regīna Elizabete Kadiķe
Biznesa augstskolas Turība
Studējošo pašpārvaldes
Kultūras un sporta daļas vadītāja
reginaelizabete11@gmail.com

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!