26.11.2020

Pirmssesijas nakts pasākums “Old Town Hunt”

Studējošo pašpārvalde aicina pieteikties pirmssesijas pasākumam “Old Town Hunt”, kas norisināsies 26. novembrī plkst. 17:00. Pasākums notiks sadarbībā ar orientēšanās piedzīvojumu spēlēm - Roadgames.lv.

Sesija tuvojas straujiem soļiem un šogad, kad studijas notiek attālināti, atrodoties mājās pie viedierīcēm, ir vēl būtiskāk pirms tam izkustēties un ieelpot svaigu gaisu, izvēdinot galvu. Pirmsesijas pasākums būs aizraujošs un piedzīvojumiem bagāts laiks kopā ar draugiem un kursabiedriem!

Pasākums norisināsies Vecrīgā. Katrā komandā var būt 2 cilvēki, kuri, lejupielādējot aplikāciju Roadgames, orientējas norādītajās vietās un, pildot dažādus interesantus uzdevums, krāj punktus. Pirms pasākuma tiks nosūtīta saite uz sarunu platformā Cisco Webex, kurā tiks paskaidroti visi noteikumi, taču pirms tam nepieciešams iepazīties ar spēles noteikumiem un uzdevumiem.

Katra komanda var izvēlēties, no kāda sākumpunkta startēt, piemēram, no savas mīļākās vietas Vecrīgā. Būtiskākais, plkst. 17:00 pieslēgties Cisco Webex sarunai un laicīgi lejupielādēt Roadgames aplikāciju.

Pasākumam būs nepieciešams atbilstošs dresskods – “Glow in the dark” (interesantākajam tērpam būs iespēja iegūt balvu). Pasākumam ir nepieciešama iepriekšēja reģistrēšanās, to var izdarīt ŠEIT līdz 22.novembra plkst.23:59.

Seko līdzi Studējošo pašpārvaldes Facebook lapai, lai uzzinātu jaunumu par šo un citiem pasākumiem. Pasākums notiks angļu un latviešu valodā.

Papildu informācija:
Elīza Anna Dubure
Biznesa augstskolas Turība
Studējošo pašpārvaldes
Kultūras un sporta daļas vadītāja
elizadubure@gmail.com

Citi pasākumi

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!