20.05.2024

Pieredzes stāstu pēcpusdiena Ogres tehnikumā “Uzņēmēji arī kļūdās”

Ogres tehnikumā notiks pieredzes stāstu pēcpusdiena “Uzņēmēji arī kļūdās”

No kļūdām cilvēki mācās, bet vēl labāk, ja izdodas mācīties no citu kļūdām – tieši ar šādu devīzi 20. maijā plkst. 14.45 Ogres tehnikumā notiks uzņēmēju pieredzes stāstu pēcpusdiena “Uzņēmēji arī kļūdās”.

Pasākuma mērķis ir iedvesmot jauniešus, topošos un jaunos uzņēmējus, kā arī pieredzējušus uzņēmējus darīt vairāk un sasniegt savus mērķus, neskatoties uz ceļā sastapties pārbaudījumiem, kā pieņemt izaicinājumus un neapstāties pie pirmās neveiksmes. Tikšanās pēcpusdiena solās būt ar humora pilniem pieredzes stāstiem par veiksmēm un neveiksmēm un atraktīviem priekšnesumiem neformālā gaisotnē.

Savos pieredzes stāstos dalīsies uzņēmēji un Biznesa augstskolas Turība mācībspēki:

  • Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāne, sertificēta mediatore Evija Kļave,
  • Starptautiskā tūrisma fakultātes dekāns, tūrisma operatora “Balticvision” direktors Ēriks Lingebērziņš,
  • Juridiskās fakultātes dekāns, datu aizsardzības konsultāciju uzņēmuma SIA “Protectum data vadītājs; zvērinātu advokātu biroja “Protectum” partneris Ivo Krievs,
  • Komunikācijas virziena vadītāja, komunikācijas uzņēmuma “J.B. Spark Communication” vadītāja Jana Bunkus,
  • Veselības aprūpes virziena vadītāja, uzņēmēja un mentore Marika Ģederte,
  • IT virziena vadītājs, informācijas tehnoloģiju uzņēmuma “INT” valdes loceklis Jānis Pekša.

Pasākuma “Uzņēmēji arī kļūdās” dalībnieki - uzņēmēji ar saviem pieredzes stāstiem un profesionālajām zināšanām ikdienā arī iedvesmo Biznesa augstskolas Turība studentus un vada augstskolas studiju fakultātes un virzienus – uzņēmējdarbību, tūrismu, jurisprudenci, IT, komunikāciju un veselības aprūpi.

Stāstu pēcpusdienas laikā katrs no dalībniekiem dalīsies ar savu pieredzi, atklājot, ka ikviens uzņēmējs vismaz reizi karjerā ir kļūdījies. Tāpat uzņēmēji atklās, kā risinājuši dažādas problēmas un raduši risinājumu nestandarta situācijās. Savukārt jauniešiem būs iespēja arī klātienē iztaujāt uzņēmējus.

Pasākumu organizē Biznesa augstskola Turība sadarbībā ar Ogres tehnikumu.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!