18.08.2020

Paula Timrota vieslekcija „Tūrists tur, kur iet vietējie”

Pieteikties pasākumam


18. augustā plkst. 18.00 Biznesa augstskolas Turība konferenču zālē vai pagalmā (atkarībā no laikapstākļiem) norisināsies TV un radio raidījumu vadītāja un veidotāja Paula Timrota vieslekcija “Tūrists tur, kur iet vietējie”, kurā lektors atklās daudz jaunus un līdz šim nedzirdētus faktus par vietām Latvijā, kas nav zināmas plašākai sabiedrībai, bet noteikti ir apmeklēšanas vērtas. Vietu skaits klātienē ierobežots, bet lekciju būs iespējams vērot arī tiešraidē augstskolas Facebook lapā.

Veidojot jaunatklāšanas raidījumu “TE!”, Pauls Timrots, kā pats saka, izbraukājis visas Latvijas pilsētas, paviesojoties vietās, kurās tūristi parasti nedodas. Šajā laikā gūti daudzi iespaidi un iepazītas neparastas un interesantas lietas, par kurām pastāstīt arī citiem. Šobrīd, kad notikumi pasaulē neļauj doties ierastajos ceļojumos, aicinām uzzināt par interesantām vietām, lietām un cilvēkiem tepat Latvijā.

Vasara vēl nav beigusies un, iespējams, vieslekcija kalpos par iedvesmu tam, lai augusta izskaņā vai rudens sākumā dotos kādā neparastā braucienā pa Latviju, gūstot jaunus iespaidus un emocijas. Ceļojums pa Latviju nav tikai Rundāles pils vai Siguldas apmeklējums – Latvija sevī slēpj vēl tik daudz nezināma un interesanta. Daļu no tā savā lekcijā atklās Pauls Timrots.

Pauls Timrots ir televīzijas un radio raidījumu vadītājs un veidotājs, producents, žurnālists un teātra režisors. Pazīstams kā auto un satiksmes drošībai veltītā raidījuma "Zebra" vadītājs. Veidojis jaunatklāšanas raidījumu “TE!”.

Lai lekciju apmeklētu klātienē, aicinām aizpildīt pieteikuma anketu.

Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.

Informējam, ka vieslekcija tiks fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!