18.08.2022

Maģistru nakts

Lai akcentētu studiju piedāvājumu tiem, kas vēlas paaugstināt savas zināšanas jau maģistra līmenī, Biznesa augstskola Turība aicina uz Maģistru nakti 18. augustā plkst. 18.00 Turības kvartālā, kuras ietvaros ikviens interesents varēs plašāk uzzināt par maģistra programmām, tikties ar pasniedzējiem un izzināt citas ar studijām saistītas iespējas.

Maģistru nakts ietvaros plkst. 18.00 notiks Evijas Čeprovas vieslekcija “Atklāj un izmanto savas superspējas!”. Viņa ir Baltijas valstī vienīgā socionikas eksperte un pasniedzēja darbā ar uzņēmumiem un iestādēm, personāla vadībā un atlasē. Socionika ir tehnoloģija, kas atklāj cilvēka psihes uzbūvi un cilvēka iedzimtās spējas un talantus profesionālajā jomā, un atklāj cilvēku savstarpējās mijiedarbības (attiecību) mehānismus. Socionika izskaidro cilvēka stresa noturības līmeni, spēju iekļauties komandā, patiesos motivatorus darbam. Tāpat tā dod iespēju prognozēt cilvēka atbilstību ieņemamajam amatam un laikus noskaidrot, cik ilgi cilvēks būt ieinteresēts palikt esošajā pozīcijā. Socionika spēj paredzēt cilvēka izdegšanas riskus un izskaidro, kāpēc cilvēki izvēlas pamest esošo darbu un meklēt jaunus izaicinājumus.

Pēc vieslekcijas plkst. 18.45 interesenti varēs vairāk uzzināt par Turības astoņām maģistra programmām - Uzņēmējdarbības vadība, Biznesa psiholoģija un cilvēkresursu vadība uzņēmējdarbībā; Tiesību zinātne, Publiskā pārvalde, Tūrisma stratēģiskā vadība, Stratēģiskā komunikācijas vadība, Organizācijas drošības vadība, Tiesības organizācijas vadībā. Pēdējās trīs minētās ir jaunums, ko augstskola piedāvā ar 2022./2023. studiju gadu. Savukārt maģistra programmai “Stratēģiskā komunikācijas vadība” ir izveidota specializācija „Digitālā un multimediju komunikācija”.

Plkst. 19.10-19.40 – tikšanās ar pasniedzējiem, lai individuāli izjautātu par konkrētajām maģistru programmām, bet no plkst. 19.40 doties ekskursijā pa augstskolu un Turības kvartālu.

Maģistrantūras studiju programmas piemērotas tiem, kuri vēlas kāpt pa karjeras kāpnēm, pilnveidot sevi, būt konkurētspējīgi darba tirgū Latvijā un pasaulē, kā arī gūt jaunus sasniegumus. Tieši tāpēc studiju programmās tiek integrēti studiju kursi, kas noderēs gan dažāda līmeņa vadītājiem, gan savu uzņēmumu īpašniekiem, piemēram, “Stratēģiskā un pārmaiņu vadība”, “Komandas veidošana un vadība”, “Projektu vadīšana”, “Sociālā psiholoģija”, “Psiholoģija” u.c. Šīs prasmes noderēs ikvienam, kurš vēlas kļūt par labu vadītāju un īstu līderi, neatkarīgi no izvēlētās darbības jomas. Programmu saturs un mācību priekšmeti tiek pielāgoti mūsdienu darba videi un jaunākajām tendencēm, lai saturs būtu aktuāls un indivīdam noderētu beidzot studijas, kā arī spētu uzreiz tās pielietot praktiski. Biznesa augstskola Turība aicina neapstāties pie sasniegtā un turpināt studijas kādā no astoņām maģistra studiju programmām. Savulaik maģistrs bija vien retajam, savukārt mūsdienās maģistra grāds kļūst par aizvien lielāku nepieciešamību karjeras veidošanai. Maģistra līmeņa izglītība nozīmē padziļinātākas zināšanas un iemaņas izvēlētajā jomā, augstāku konkurētspēju darba tirgū, iespējas pašam kļūt par mācībspēku un virzīties augstāk.

Nāc uz Maģistru nakti un iepazīsties ar Biznesa augstskolas Turība maģistra studiju programmām!

Maģistru nakts programma:

Plkst. 18.00 - Baltijas valstī vienīgās socionikas ekspertes Evijas Čeprovas vieslekcija “Atklāj un izmanto savas superspējas!”

Plkst. 18.45 – prezentācija par Biznesa augstskolas Turība studiju iespējām

Plkst. 19.00 – informācija par starptautiskajām studiju iespējām

Plkst. 19.05 – informācija par līguma slēgšanas procesu, studiju atlaidēm, par studiju kredīta iespējām

Plkst. 19.10 – individuālas sarunas ar pasniedzējiem

Plkst. 19.40 - ekskursijā pa augstskolu un Turības kvartālu.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!