30.09.2020

Paneļdiskusija “Komunikācijas loma biznesa attīstībā – ko mainīja Covid- 19?”

Pieteikties pasākumam


30. septembrī plkst. 18.00 Biznesa augstskolā Turība un tiešraidē festivāla IceBreakers Facebook lapā norisināsies paneļdiskusija “Komunikācijas loma biznesa attīstībā – ko mainīja Covid-19?”, kuras laikā eksperti analizēs, cik būtiska loma uzņēmumā ir tieši komunikācijai un kā to ietekmējusi Covid-19 pandēmija?

Veiksmīga komunikācija ir viens no attīstības stūrakmeņiem ikvienā uzņēmumā, tajā pašā laikā katra komunikācijas kļūda var smagi iedragāt uzņēmuma darbību. Tajā pašā laikā komunikācija, mārketings un sabiedriskās attiecības nereti ir jomas, kurās, iestājoties krīzei, tiek samazināts budžets. Covid-19 izplatība radīja sarežģījumus daudzos uzņēmumos, kas attiecīgi samazināja komunikācijai paredzētos līdzekļus.

Vai krīzes laikā ir pareizi ietaupīt uz komunikācijas rēķina vai tieši pretēji – šādos apstākļos komunikācijā jāiegulda pēc iespējas vairāk? Kā liela daļa Latvijas uzņēmumu rīkojās Covid-19 krīzes laikā? Šos un daudzus citus jautājumus eksperti analizēs paneļdiskusijā “Komunikācijas loma biznesa attīstībā – ko mainīja Covid-19?”.

Diskusijā piedalīsies:

  • Vizuālās komunikācijas eksperts Gundars Strazdiņš
  • Biznesa augstskolas Turība Finanšu direktors Jānis Zeibots
  • JDP Integrated Communications zīmola dibinātāja un vadītāja Jolanta Derkevica – Pilskunga
  • LTRK Politikas daļas direktora vietnieks Jānis Lielpēteris

Moderators – Haralds Burkovskis.

Vietu skaits klātienē ierobežots, bet diskusiju būs iespējams vērot arī tiešraidē festivāla Facebook lapā. Lai apmeklētu diskusiju klātienē, aicinām aizpildīt pieteikuma anketu.
Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.

Informējam, ka diskusija tiks fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!