02.04.2020

Lekcija “Efektīva komunikācija Taviem panākumiem” - skaties tiešraidē!

SKATIES INTERNETA TIEŠRAIDĒ!

Lai maksimāli produktīvi izmantotu laiku, kad nav ieteicams doties ārpus mājas, Biznesa augstskola Turība aicina uz Komunikācijas virziena vadītājas Janas Bunkus lekciju “Efektīva komunikācija Taviem panākumiem”, ko ikviens interesents 2. aprīlī plkst. 15.00 varēs vērot augstskolas Facebook lapā.

Kādas ir aktuālās tendences komunikācijas nozarē? Ko ikviens no mums var darīt, lai komunikācija kļūtu efektīvāka un sekmētu mērķu sasniegšanu? Kā ar komunikācijas instrumentu palīdzību sekmēt savu pašizaugsmi, personības pilnveidi un savu projektu/biznesa ideju īstenošanu? Par šiem un daudziem citiem jautājumiem tiks stāstīts lekcijā “Efektīva komunikācija Taviem panākumiem”.

Biznesa augstskola Turība Komunikācijas virziena vadītāja Jana Bunkus ir komunikācijas eksperte, kura vairāk nekā desmit gadus strādājusi pašvaldībā par sabiedrisko attiecību speciālisti, piecus gadus vadījusi Komunikācijas nodaļu Latvijas Pašvaldību savienībā, kuras paspārnē darbojas arī Latvijas pašvaldību sabiedrisko attiecību speciālistu cunfte. Jana Bunkus ir Latvijas asociācijas sabiedrisko attiecību profesionāļiem locekle, bijusi arī šīs organizācijas valdes locekle.

Lekcija notiks latviešu valodā. Aicinām ikvienu interesentu 2. aprīlī plkst. 15.00 atvērt Biznesa augstskola Turība Facebook lapu un piedalīties lekcijā virtuāli. Pavadīsim šo sarežģīto laiku jēgpilnu, izglītojoties un pilnveidojoties!

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!