12.08.2024

NORDPLUS intensīvie kursi – par drošības risku vadību vai Ilgtspējīgu domāšanu uzņēmējdarbībā

Šovasar no 12.līdz 24.augustam Turībā norisināsies divi NORDPLUS Intensīvie kursi jeb vasaras skolas. Turības studenti, kam interesē šīs tēmas, ir laipni aicināti pieteikties un iegūt starptautisku pieredzi!

NORDPLUS Intensīvie kursi jeb vasaras skolas Turība norisinās jau daudzus gadus, katru gadu par kādu citu tēmu. Šo kursu ietvaros mēs uzņemam studentus no Somijas, Lietuvas, Norvēģijas un Igaunijas, savukārt, Turības studentiem tā ir lieliska iespēja iegūt starptautisku mācīšanās pieredze šeit pat Latvijā. Šovasar pie mums notiks divi šādi kursi:

  • Ilgtspējīga domāšana uzņēmējdarbībā, datumi: 12.-.23.08.2024.
  • Drošības risku vadība, datumi: 13.-24.08.2024.

Drošība un ilgtspējīga uzņēmējdarbība ir aktuālas tēmas gan kopumā pasaulē, gan Baltijas un Skandināvijas valstīm, kas ir NORDPLUS programmas dalībvalstis. Šobrīd saskaramies ar jauniem izaicinājumiem, kas saistās ar migrāciju, konfliktiem, kas sakņojas kultūras un reliģiskajās atšķirībās, kiberuzbrukumiem un citiem draudiem mūsu drošībai. Tādēļ arvien aktuālāk izglītības iestādēm ir sagatavot spējīgus un zinošus drošības speciālistus, kas spēj cīnīties ar šiem jaunajiem draudiem un izaicinājumiem.

Tāpat mūsdienās, lai veidotu drošu valsti, to nav iespējams darīt nedomājot par ilgtspējīgas attīstības principiem un ilgtspējīgu uzņēmējdarbību. Tādēļ otrs piedāvātais kurss sniegs ieskatu kā ģenerēt ilgtspējīgas biznesa idejas un kā savu uzņēmumu attīstīt saskaņā ar ilgtspējas principiem.

Intensīvo kursu ietvaros studentiem būs iespēja piedalīties lekcijās, praktiskajā nodarbībās, diskutēt ar nozares profesionāļiem un speciālistiem un doties studiju vizītēs. Kursā piedalīties pasniedzēji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas, darba valoda – angļu. Tā būs arī lieliska iespēja mācīties un darboties starptautiskā vidē ar studentiem no Lietuvas, Igaunijas un Somijas.

Dalība kursā ir bez maksas. Turība segs studentu mācību izmaksas, mācību vizīšu izmaksas, kā arī tiks piedāvāti dažādi brīvā laika pasākumi kopā ar ārvalstu studentiem.

Lai pietiektos kursam, lūdzu izpildīt pieteikuma anketu. Studenti tiks atlasīti balstoties uz akadēmiskajām sekmēm un motivāciju:

Organizatori paziņos jums par uzņemšanas rezultātiem uz jūsu pieteikumā norādīto e-pastu.

Kursi tiek organizēti ar NORDPLUS programmas finansiālu atbalstu.

NORDPLUS kursā “Drošības risku vadība” piedalās 5 augstskolas – Biznesa augstskola Turība, Kazimieras Simonavičius Universitāte (Lietuva), Tallinas Tehniskā Universitāte (Igaunija), Nord Universitāte (Norvēģija) un Laurea lietišķo zinātņu universitāte (Somija). Projekta numurs: NPHE-2024/10358.
NORDPLUS kursā “Ilgtspējīga domāšana uzņēmējdarbībā” piedalās 4 augstskolas – Biznesa augstskola Turība, (Lietuva), Lietuvas Biznesa koledža (Lietuva), Satakunta lietišķo zinātņu universitāte (Somija) un Lapzemes lietišķo zinātņu universitāte (Somija). Projekta numurs: NPHE-2024/10360.

Saziņai:
Kristīne Neimane: kristine.neimane@turiba.lv (Drošības risku vadības kurss)
Ieva Bruksle: ieva.bruksle@turiba.lv (Ilgtspējīgas uzņēmējdarbības kurss)

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!