12.07.2023

No 12. līdz 15. jūlijam noslēdz studiju līgumu un saņem 50% atlaidi otrajam semestrim

Biznesa augstskola Turība Uzņemšanas nakts ietvaros no 12. līdz 15. jūlijam piedāvā topošajiem studentiem uzsākt studijas par izdevīgāku studijas maksu – noslēdzot studiju līgumu var saņemt 50% atlaidi otrajam semestrim.

Noslēgt studiju līgumu var gan klātienē augstskolas Studiju informācijas centrā vai attālināti. Visa informācija par līgumu noslēgšanu ir pieejama augstskolas mājaslapā www.turiba.lv sadaļā Uzņemšana.

Tāpat šo dienu ietvaros 13. jūlijā Turībā notiks gan atvērtā durvju diena, kur varēs uzzināt par studiju iespējām, starptautiskajām iespējām un pieteikšanās procesu, tikties ar pasniedzējiem un apskatīt augstskolas telpas un Turības kvartālu. Arī šajā dienā, esot Turībā, var noslēgt klātienē studiju līgumu ar 50% atlaidi otrajam semestrim.

Savukārt pēc tam Turība piedāvā Uzņemšanas nakti noslēgt ar vērienīgu koncertu, kur uzstāsies dīdžejs Magnuss Eriņš un grupa ASTRO'N'OUT ar tādiem radio hitiem kā Spoguļoties, Dejo trakāk, “Daļa Rīgas” un daudziem citiem.

Uzņemšanas nakts programma 13.jūlijā:

Biznesa augstskolā Turība, Rīgā, Graudu iela 68

Plkst. 18.00- 19.40 – Atvērto durvju diena

  • plkst. 18.00 - 18.20 - Prezentācija par studiju iespējām, starptautiskajām iespējām un pieteikšanās procesu Biznesa inkubatorā (A korpuss)
  • plkst. 18.20 - 19.00 Sarunas ar pasniedzējiem par studijām Turībā
  • plkst. 19.00 - 19.40 Ekskursija pa Turības kvartālu
  • plkst. 20.00 Uzņemšanas nakts koncerts kopā ar grupu ASTRO'N'OUT un DJ Magnusu Eriņu.

Ar plašu vīziju un gadiem krātu pieredzi Biznesa augstskola Turība iesoļo savā trešajā pastāvēšanas dekādē un nu jau caur savām zināšanu durvīm izlaidusi vairāk kā 17 tūkstošus absolventu no Latvijas, gan 38 citām pasaules valstīm. Biznesa augstskola Turība ir lielākā privātā augstskola Baltijā, kura savu piedāvāto studiju saturu balsta uz nozarē strādājošo profesionāļu pieredzi un zināšanām, piesaistot tos kā mācību spēku attiecīgajos studiju kursos.

Augstskola savu studiju saturu balsta uz 40% teorijas, kas tiek apgūtas lekciju ietvaros, savukārt, pārējie 60% ir prakse reālajā darba vidē. Augstskolas absolventu vidū ir veiksmīgi uzņēmēji, inovatīvu produktu radītāji, sportisti, talantīgi mākslinieki un ne tikai. 99 % mūsu absolventu ir nodarbināti un 80 % darba gaitas uzsākuši jau studiju laikā.

Biznesa augstskolai Turība ir trīs fakultātes – Uzņēmējdarbības vadības fakultāte, Juridiskā fakultāte un Starptautiskā tūrisma fakultāte, kā arī komunikācijas virziens un IT virziens.

Augstskola īsteno 29 studiju programmas, no kurām 13 pieejamas arī angļu valodā. Augstskolā iespējams apgūt zināšanas un prasmes dažādās nozarēs kā, piemēram, loģistika, tiesību zinātnes, mārketings un finanses, komunikācija, organizācijas drošība, tūrisms un viesmīlība, pasākumu producēšana, informāciju tehnoloģijas un uzņēmējdarbības vadība.

Katru no studiju programmām caurvij biznesa domāšana, kas palīdzēs skatīties uz nozari jau no vadītāja perspektīvas, tādēļ studentam beidzot studijas būs visaptverošs skats visos nozares līmeņos un to darbībā, kā arī studiju laikā gūtā pieredze savienos teoriju ar praksi, padarot absolventu par visaptverošu nozares speciālistu.

Bakalaura, maģistra un doktora studijas notiek Rīgā (Graudu iela 68), taču augstskola arī sniedz iespēju iegūt arī 1. līmeņa izglītību kādā no Turības filiālēm Cēsīs, Talsos un Liepājā. Filiālēs ir iespēja studēt trīs programmās – “Tiesību zinātnes”, “Finanses un grāmatvedība” un “Mārketings un tirdzniecība”.

IESKATIES mūsu studiju programmu bukletā: https://ej.uz/Turiba_studiju_buklets

Iepazīsti tuvāk augstskolas dzīvi: https://bit.ly/3l2WZTn

Iespējams arī apmeklēt nākamās atvērto durvju dienas Rīgā 9. augustā, bet augstskolas filiālēs - 18. jūlijā Talsos, 19. jūlijā Cēsīs un Liepājā. Par konkrētu norises laiku sekojiet līdzi augstskolas sociālajos tīklos un mājaslapā www.turiba.lv pie pasākuma kalendāra.

Nāc, labi pavadītu laiku un iepazīsties ar studiju iespējām Turībā!

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!