03.02.2023

Neformālā iedvesmas konference Rosinātava'23

Pirmdien, 21.novembrī, plkst. 12.00 tiek atklāta pieteikšanās Biznesa augstskolas Turība pasākumu producēšanas un vadības studentu organizētajai neformālajai iedvesmas konferencei ROSINĀTAVA'23. Pieteikties aicināts ikviens vidusskolēns, aizpildot reģistrācijas anketu - www.ej.uz/ROSINATAVA23 vai spiežot pogu ''Reģistrēties konferencei'' mājaslapā www.rosinatava.lv.

Konference norisināsies 2023. gada 3. februārī Ogres novada Kultūras centrā. Dalība pasākumā ir bezmaksas, taču vietu skaits ir ierobežots, tādēļ organizatori iesaka neatlikt reģistrēšanos uz vēlāku laiku un izmantot lielisko iespēju klātienē dzirdēt sabiedrībā pazīstamus viedokļu līderus un spilgtas personības.

Rosinātava, kuras tēma šogad ir ''Par draugiem un asarām, par smiekliem un vasarām'', ir neformāla konference vidusskolēniem, kas šogad tiks organizēta jau piekto reizi. Arī šogad sabiedrībā pazīstamas personības un jauniešu līderi dalīsies ar saviem pieredzes un iedvesmas stāstiem. Pasākuma mērķis ir rosināt apzināties un izprast sevi, nebaidīties no sabiedrības viedokļa, domāt ārpus rāmjiem, kā arī izglītot par sabiedrībā aktuālām tēmām un motivēt vidusskolēnus pilnveidoties.

Konferences laikā vidusskolēniem būs iespēja radoši izpausties, sagatavojot mājasdarbu - labāko darbu autori varēs paši būt daļa no neformālās konferences un runāt uz lielās skatuves, uz kuras jau pabijušas tādas personības kā repa izpildītāja ŪGA, TV raidījumu un pasākumu vadītāja Lelde Ceriņa, skeitbordists Madars Apse, reperis ansis (īstajā vārdā Ansis Kolmanis) un daudzi citi.

Ierastais konferences formāts sastāvēs ne tikai no iedvesmojošiem Rosinātāju stāstiem, bet to papildinās arī jautras aktivitātes, dažādi konkursi un pavisam neformāls pasākuma noslēgums. Konferences norise ir plānota četrās daļās ar intriģējošiem tēmas pieteikumiem - “Dabai nepatīk tukšumi”, “Bet mūsu dzīve notiek te un tagad” , “Padari dzīvi tik lielisku, lai vakardiena kļūst greizsirdīga” un “Tu nevari kavēt brīdi, kuru Tu nekavē, jo kavētais ir nokavēts”.

KONFERENCES PROGRAMMA

Informāciju par gaidāmo pasākumu, aktualitātēm un Rosinātājiem varēs uzzināt pasākuma mājaslapā www.rosinatava.lv vai sociālajos medijos - Instagram (@rosinatava), Facebook (/rosinatava) un TikTok (@rosinaatava).

Pasākums tiek organizēts ar Biznesa augstskolas Turība finansiālu atbalstu un sadarbībā ar Ogres novada pašvaldību.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!