18.05.2021

Mārtiņa Vecvanaga tiešsaistes vieslekcija “Ko jums nestāsta personības attīstības treneri!”

18. maijā plkst. 18:00 Biznesa augstskola Turība aicina uz biznesa konsultanta un personības attīstības trenera vieslekciju “Ko jums nestāsta personības attīstības treneri!”, kurā lektors atklās noslēpumus par to, ko personības attīstības treneri parasti neatklāj. Vieslekcija būs skatāma tiešsaistē augstskolas Facebook lapā.

Mārtiņš Vecvanags ir sertificēts individuālais un komandu koučs, emocionālās inteliģences novērtēšanas un attīstības praktiķis ar vairāk kā 20 gadu garu vadītāja-praktiķa pieredzi vadot uzņēmumus Baltijas valstīs, Kaukāzā un Polijā., ugunsstaigāšanas meistars, kā arī grāmatas autors.

Vieslekcijas laikā Mārtiņš runās par diviem faktoriem, kas bieži pazūd iedvesmojošo programmu radītajā eiforijā: “Pozitīvās domāšanas slazdi” un “Bez nāves nav dzimšanas”. Vieslektors piedāvā provocēt jūsu domāšanu un ir pārliecināts, ka iegūsiet iespēju izvērtēt savu pašreizējo izaugsmes stratēģiju un, iespējams, atklāsmi par to kāpēc līdz šim īsti nesanāca kā tas bieži aprakstīts grāmatās.

Aicināts ikviens interesents! Lekcijas apmeklējums ir bezmaksas. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Atvērt Facebook

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!