05.05.2022

Kamaniņu braucēja un trenera Mārtiņa Rubeņa vieslekcija „Personīgās izaugsmes ceļš un tā nozīme”

5. maijā plkst. 18.00 aicinām apmeklēt kamaniņu braucēja un trenera Mārtiņa Rubeņa vieslekciju „Personīgās izaugsmes ceļš un tā nozīme”, kurā sportists stāstīs par savām pieredzēm un izaicinājumiem, kā arī atklās, kā nodarbošanās ar sportu var palīdzēt arī citās dzīves jomās.

„Kā izpratne par sporta būtību palīdz sasniegt personīgās virsotnes? Kāda ir veiksmes atslēga un ceļš uz panākumiem? Katram uz šiem jautājumiem ir sava atbilde. Pastāv daudzi un dažādi skatījumi uz sportistu dzīvi, ikdienu, spēju nospraust mērķus un sasniegt tos. Sports palīdz attīstīt dažādas iemaņas - ne tikai tādas, kas noder trasē vai uz laukuma, bet arī tādas, kas noder ikdienas darbos un dzīves mērķu sasniegšanā. Kādam sports ir dzīve, kādam dzīve ir sports, vēl kādam ne viens, ne otrs. Tomēr no ik vienas dzīves situācijas ir iespējams ko mācīties.” stāsta Mārtiņš Rubenis.

Vieslektors Mārtiņš Rubenis 2006. gadā izcīnīja bronzas medaļu Turīnas Olimpiādē kamaniņu braukšanā, kā arī kļuva par pirmo Ziemas Olimpisko spēļu godalgas ieguvēju neatkarīgās Latvijas sporta vēsturē. Tāpat sportists veiksmīgi startējis vairākos Pasaules un Eiropas čempionātos. Šobrīd Mārtiņš ir kamaniņu braukšanas treneris un inženieris-mehāniķis. Kopā ar komandu 2022. gada Ziemas Olimpiskajās spēlēs trenera amatā izcīnīja bronzas medaļu.

Apmeklēt vieslekciju aicināts ikviens interesents! Lekcijas apmeklējums ir bez maksas. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!