22.07.2020

Mārtiņa Dauguļa vieslekcija “Saskarsmes rīki vieglākai ikdienai”

Pieteikties pasākumam


22. jūlijā plkst. 18.00 Biznesa augstskolas Turība Konferenču zālē vai augstskolas pagalmā norisināsies moderatora, improvizatora un ārpolitikas pētnieka Mārtiņa Dauguļa vieslekcija “Saskarsmes rīki vieglākai ikdienai”, kurā lektors dalīsies savās slepenajās piezīmēs par efektīvu sarunu vešanu. Vietu skaits klātienē ierobežots, bet lekciju būs iespējams vērot arī tiešraidē augstskolas Facebook lapā.

Vieslekcijas laikā būs iespējams uzzināt par jaunākajām tendencēm saskarsmes analīzē un slēptajiem resursiem saskarsmes kvalitātes uzlabošanai. Viens no klātienes apmeklētājiem varēs piedalīties arī rotaļīgā eksperimentā teiktā pārbaudei praksē.

Mārtiņš Daugulis ir ārpolitikas pētnieks, docētājs, improvizators, pasākumu vadītājs, TVNET moderators, Ministru prezidenta ārštata padomnieks ilgtspējīgas politikas jautājumos un vienkārši - cilvēks orķestris. Šobrīd arī Rīgas Psihiatrijas un Narkoloģijas centra Attīstības fonda sabiedriskā vēstnieks.

Lai lekciju apmeklētu klātienē, aicinām aizpildīt pieteikuma anketu.

Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.

Informējam, ka vieslekcija tiks fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!