29.05.2020

Leona Bauma tiešsaistes vieslekcija "Prognozes par tūrisma nākotni"

29. maijā plkst. 15.00 Biznesa augstskolas Turība Facebook lapā varēs vērot viesnīcas “Grand Hotel Kempinski Riga” ģenerāldirektora Leona Bauma tiešsaistes vieslekciju „Prognozes par tūrisma nākotni”.

Leons Baums ir dzimis Lielbritānijā, Votfordā (Watford), kopš 2018. gada ir viesnīcas “Grand Hotel Kempinski Riga” ģenerāldirektors. Savu darbību tūrisma un viesmīlības nozarē sācis kā portjē viesnīcā, L.Baums bijis "Stafford Hotel" ģenerāldirektors Londonā, kā arī guvis pieredzi prestižajā Turcijas viesnīcā "Ciragan Palace Kempinski Istanbul" un Abu Dabi esošajā "Emirates Palace Abu Dhabi".

Tūrisma nozare šobrīd ir viena no apspriestākajām jomām – kamēr vieni nozares pārstāvji gaida valdības idejas par atbalsta mehānismiem, citi cer, ka ceļošanas atsākšanās Baltijas ietvaros spēs segt vismaz daļu zaudējumu. Nozares pārstāvju domas dalās, izskan arī viedokļi, ka tūrisms un viesmīlība kļūst par donoru citām nozarēm, kas pārņems profesionālākos darbiniekus.

Vieslekcijas laikā tiks stāstīts, kā uz situāciju raugās starptautiskie tūrisma un viesmīlības uzņēmumi, un kādi ir nākotnes plāni un prognozes luksusa klases viesnīcai “Grand Hotel Kempinski Riga”. Tāpat tiks analizēts, vai un kā nākotnē saglabāsies pieprasījums pēc pieczvaigžņu viesnīcām un kā mainīsies ceļotāju prasības. Tāpat L.Baums skaidros, uz kuriem reģioniem jau šodien jākoncentrējas jaunu tūristu piesaistē, lai atsākoties plašākai ceļošanai, Latvija un Rīga spētu piesaistīt ārvalstu viesus.

Lekcija notiks angļu valodā.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!