25.02.2020

Lekcija par integrētā mārketinga komunikācijas tendencēm 2020. gadā

Biznesa augstskolas Turība Komunikācijas virziens ikvienu interesentu aicina apmeklēt Turības lektores, "JDP Integrated Communications" zīmola vadītājas un dibinātājas Jolantas Derkevicas-Pilskungas lekciju "Integrētā mārketinga komunikācijas tendences 2020", kura norisināsies 25. februārī plkst. 10.40 C321. auditorijā.

Lekcijas laikā tiks skaidrots integrētās mārketinga komunikācijas jēdziens, kā arī sniegts ieskats 2020. gada jomas svaigākajās aktualitātēs un tendencēs. Tā ir lieliska koncepcija, ar kuras palīdzību sniegt skaidru un neatvairāmu ziņu par uzņēmumu un tā produktiem. Lai veidotu efektīvu komunikāciju starp uzņēmumu un patērētāju un sasniegtu uzņēmuma izvirzītos mērķus, ļoti būtiski būvēt kompleksu pieeju, kas spēs aptvert pēc iespējas plašāku mērķauditoriju, radot nepārprotamu vēstījumu.

Ja vēlies gūt ieskatu jaunākajās integrētā mārketinga komunikācijas tendencēs un uzzināt, kā tās veiksmīgi pielietot savu ideju realizēšanā un uzņēmuma darbības attīstībā, tiksimies lekcijā, kura norisināsies 25. februārī plkst. 10.40 C321. auditorijā.

Pasākuma apmeklējums ir bez maksas.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!