08.04.2021

Kultūras apmaiņas pasākums

Attālinātos apstākļos iepazīties un sadraudzēties ir daudz grūtāk, īpaši, pilna laika ārvalstu un Erasmus studentiem. Tādēļ, Studējošā pašpārvalde 8. aprīlī plkst. 18:00 aicina pieslēgties platformai Zoom, lai studentiem būtu iespēja iepazīt vienam otru arī attālināti. Pirms pieslēgšanās platformai Zoom jābūt lejupielādētai datorā, to var izdarīt ŠEIT.

Pasākuma laikā Erasmus studenti prezentēs iepriekšsagatavotas prezentācijas par savu valsti un tās kultūru. Prezentācijās tiks ietverta informācija par valsts iedzīvotāju skaitu, interesantākajiem un svarīgākajiem notikumiem vēsturē, ikdienas noteikumiem, kuri obligāti jāievēro dodoties ceļojumā uz šo valsti, kā arī unikālām svētku tradīcijām. Studējošo pašpārvaldes Starptautiskās sadarbības daļas biedri prezentēs to pašu informāciju, bet par Latviju.

Lai padarītu šo pasākumu vēl interesantāku un aizraujošāku, prezentētājiem būs iespēja uzfilmēt savu, vai parādīt kādu jau gatavu video priekšnesumu ar kādiem valodas piemēriem, jokiem, dejām. Pasākumam pieslēgties ir aicināts jebkurš, taču, pasākuma mērķauditorija ir pilna laika ārvalstu un Erasmus studenti.

Piekļuves linku uz pasākumu meklē ŠEIT. Pasākums norisināsies angļu valodā. Seko līdzi Studējošo pašpārvaldes Facebook lapai, lai uzzinātu jaunumu par šo un citiem pasākumiem.

Papildu informācija :
Artūrs Potjomkins
Biznesa augstskolas Turība
Studējošo pašpārvaldes
Starptautiskās sadarbības daļas vadītājs
arturspots@gmail.com

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!