02.07.2020

Kristapa Liepiņa vieslekcija “Virsotnes ir tuvāk, nekā šķiet!"

2. jūlijā plkst. 18.00 Biznesa augstskolas Turība konferenču zālē vai augstskolas pagalmā norisināsies profesionāla alpīnisma instruktora un piedzīvojumu ceļojumu eksperta Kristapa Liepiņa vieslekcija “Virsotnes ir tuvāk, nekā šķiet!". Vietu skaits klātienē ierobežots, bet lekciju būs iespējams vērot arī tiešraidē augstskolas Facebook lapā.

Kristaps ir studējis kino režiju, strādājis par video operatoru televīzijā un vairāk nekā 12 gadus bijis speciālās sagatavotības instruktors militārās vienībās, bet noguris no darba rutīnas, viņš aizgāja no stabilā darba Latvijas Bankā un pilnībā nodevās alpīnismam. Tagad Kristaps ir alpīnists ar 38 gadu pieredzi kalnos un 15 gadus vada alpīnisma skolu “Kalnu Grupa”. Kristaps ir arī alpīnisma ekipējuma zīmola “The North Face” vēstnieks. Savu alpīnista pieredzi Kristaps krājis piecos kontinentos, bet par labāko un skaistāko vietu pasaulē uzskata Latviju.

Kāpšana kalnos var kļūt par atkarību - par atkarību no interesantas, daudzveidīgas, dinamiskas aizraušanās. Šī aizraušanās motivē darīt, piedzīvot, izdzīvot un brīnīties - par pasauli un pašam par savām neapjaustajām spējām un varēšanām! Lekcijas laikā tiks runāts par pašdisciplīnu, iniciatīvu, plānošanu, radošumu, spēju riskēt, mērķtiecību, motivāciju, komandas sadarbību, punktualitāti un neskaitāmām citām lietām, kas ir būtiskas ne tikai kalnu, bet arī dzīves virsotņu sasniegšanā. Vieslekcijas apmeklējums ir bez maksas.

Lai lekciju apmeklētu klātienē, aicinām aizpildīt pieteikuma anketu.

Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.

Informējam, ka vieslekcija tiks fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!