24.03.2020

Kristapa Liepiņa vieslekcija “Virsotnes ir tuvāk, nekā šķiet!" - pasākums pārcelts!

Vieslekcija netiek atcelta, tiek mainīts pasākuma norises datums, kas vēl tiks konkretizēts. Visi tie, kuri ir pieteikušies pasākumam, saņems informāciju par vieslekcijas norises jauno datumu savos norādītajos e-pastos.

24. martā plkst. 18.00 Biznesa augstskolas Turība C321. auditorijā norisināsies profesionāla alpīnisma instruktora un piedzīvojumu ceļojumu eksperta Kristapa Liepiņa vieslekcija “Virsotnes ir tuvāk, nekā šķiet!".

Kristaps ir studējis kino režiju, strādājis par video operatoru televīzijā un vairāk nekā 12 gadus bijis speciālās sagatavotības instruktors militārās vienībās, bet noguris no darba rutīnas, viņš aizgāja no stabilā darba Latvijas Bankā un pilnībā nodevās alpīnismam. Tagad Kristaps ir alpīnists ar 38 gadu pieredzi kalnos un 15 gadus vada alpīnisma skolu “Kalnu Grupa”. Kristaps ir arī alpīnisma ekipējuma zīmola “The North Face” vēstnieks. Savu alpīnista pieredzi Kristaps krājis piecos kontinentos, bet par labāko un skaistāko vietu pasaulē uzskata Latviju.

Kāpšana kalnos var kļūt par atkarību - par atkarību no interesantas, daudzveidīgas, dinamiskas aizraušanās. Šī aizraušanās motivē darīt, piedzīvot, izdzīvot un brīnīties - par pasauli un pašam par savām neapjaustajām spējām un varēšanām! Lekcijas laikā tiks runāts par pašdisciplīnu, iniciatīvu, plānošanu, radošumu, spēju riskēt, mērķtiecību, motivāciju, komandas sadarbību, punktualitāti un neskaitāmām citām lietām, kas ir būtiskas ne tikai kalnu, bet arī dzīves virsotņu sasniegšanā.

Vieslekcijas apmeklējums ir bez maksas.

Aicināts ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu.

Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.

Informējam, ka vieslekcija tiks fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Reģistrāciju nodrošina

Citi pasākumi

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!