25.02.2020

Konkurences padomes pārstāves lekcija „Godīga konkurence un tās loma ekonomikas attīstībā”

Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultāte aicina ikvienu Turības studentu apmeklēt Konkurences padomes Aizliegtu vienošanos departamenta direktores Ievas Šmites-Antoņenko lekciju par godīgu konkurenci un tās ietekmi uz ekonomikas attīstību. Lekcija norisināsies 25. februārī plkst. 10.30 C215. auditorijā.

Lekcijas laikā tiks sniegta informācija par Konkurences padomes kompetences jautājumiem, lielāko uzmanību veltot tieši Aizliegtām vienošanām jeb karteļiem, kas ir smagākais konkurences tiesību pārkāpums. Tāpat lekcijā tiks sniegs atbildes uz sekojošiem jautājumiem:

• Kā atpazīt karteļa pazīmes iepirkumā
• Kā ziņot konkurences padomei par iespējamo pārkāpumu
• Konkurences padomes prakse/lēmumi
• Kā atpazīt un nepieļaut konkurences ierobežojumus iepirkumā
• Kā veicināt godīgu konkurenci
• Kādi ir sastopami nepamatoti ierobežojumi nolikumos
• Zaudējumu atlīdzība

Viena no galvenajām Konkurences padomes prioritātēm ir modernizēt konkurences uzraudzību un pārkāpumu izmeklēšanu tautsaimniecībai nozīmīgās nozarēs, kā arī veicināt augstu konkurences kultūru, radot izpratni par godīgas konkurences radītiem ieguvumiem sabiedrībai.

Lekcija norisināsies 25. februārī plkst. 10.30 C215. auditorijā, aicināts ikviens Turības students.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!