16.02.2022

Konference "Sadarbības attīstība starp mediatoriem un juristiem"

2022. gada 16. februārī Biznesa augstskolā Turība notiks starptautiska konference “Sadarbības attīstība starp mediatoriem un juristiem”. Konference būs noslēguma pasākums JUSTICE programmas projektam, kura ietvaros tika pētīta juristu un mediatoru sadarbība, pieredzes stāsti un veiksmīgie piemēri. Konferencē tiks diskutēts par mediatoru un juristu sadarbību, prezentēta partnervalstu – Latvijas, Austrijas, Itālijas un Lietuvas – pieredze un veiksmes stāsti.

Konferences mērķis ir atspoguļot projekta laikā sasniegtos rezultātus – realizētos starpdisciplināros seminārus un izstrādātos labas prakses materiālus un rekomendācijas juristiem un mediatoriem. Konferencē uzstāsies mediatori un juristi no Latvijas un ārvalstīm, savos priekšlasījumos aptverot tēmas par abus profesiju – mediatoru un juristu – sadarbības nepieciešamību strīdu risināšanas jomā. Konferences noslēgumā notiks diskusija, kurā būs iespējams uzdot jautājumus visiem runātājiem.

DARBA VALODA: latviešu un angļu, tiks nodrošināta sinhronā tulkošana.

NORISES VIETA UN FORMA: iespējama klātienes un attālināta dalība.

Konference norisināsies Biznesa augstskolā Turība, Graudu ielā 68, Rīga. Klātienes dalība iespējama tikai ar derīgu Covid-19 sertifikātu. Dalībnieku skaits ir ierobežots, lai varētu ievērot valstī noteiktās prasības klātienes pasākumu organizēšanai.

Lūgums ņemt vērā, ka klātienes dalība var tik atcelta, ja uz konferences norises laiku tiks ierobežota publisko pasākumu organizēšana. Šādā gadījumā konference norisināsies tikai tiešsaistes formātā.

MĒRĶGRUPA: Uz konferenci ir laipni aicināti juristi, mediatori, augstskolu pasniedzēji un studenti, kā arī ikviens interesants, kam aktuāla domstarpību risināšanas tēma.

Piedalīšanās konferencē ir bez maksas, un konferences apmeklētāji saņems apliecinājumu par piedalīšanos šajā pasākumā.

REĢISRĀCIJA: Laipni aicinām reģistrēties konferencei līdz 2022. gada 8. februārim šeit: https://ej.uz/jbrj

Konferences provizoriskā PROGRAMMA pieejama šeit.

Konference norisinās CODEMAL projekta ietvaros. Šo projektu īstenoja četras augstskolas – Biznesa augstskola Turība (Latvija), Mikolas Romeris Universitāte (Lietuva), Grācas Universitāte (Austrija) un Dženovas Universitāte (Itālija). Projektu līdzfinansē Eiropas Savienības programma JUSTICE, projekta nosaukums: „Sadarbības attīstība starp mediatoriem un juristiem”, līgums Nr. 854024.

Vairāk par projektu un izstrādātajiem materiāliem: http://codemal.turiba.lv

KONTAKTIEM:
Kristīne Tihanova, projekta vadītāja
Kristine.tihanova@turiba.lv


Citi pasākumi

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!