17.02.2023

Komunikācijas virziena Medijpratības diena

17.februārī Biznesa augstskolas Turība Komunikācijas virziens aicina uz medijpartības dienu “Medijpratība: Domā! Lieto! Zini!”.

Aicinām dalībniekus piedalīties klātienē vai vērot pasākumu attālināti.

Pl.13:00 Komunikācijas virziena vadītāja Jana Bunkus lekcijā “Medijpratība: Domā! Lieto! Zini!” dalīsies praktiskos piemēros, kas ir medijpratība, kāpēc mūsdienās ir tik svarīgi gudri lietot visu informāciju, kas pieejama publiskajā telpā, kā arī klātesošajiem dos iespēju izmēģināt dažādus medijpratības uzlabošanas rīkus.

Pl.14:00 Juridiskās fakultātes dekāns Ivo Krievs pastāstīs par digitālās komunikācijas drošību jeb, ko varam darīt labāk vai citādāk, lai, veidojot komunikāciju sociālajos tīklos, nenonāktu negodīgu cilvēku slazdos un mūsu dati būtu drošībā – arī paroles.

Pasākums būs skatāms arī tiešsaistē: https://turibalv.webex.com/turibalv/j.php...

Medijpratības diena norisināsies ar Baltijas medijpratības programmas atbalstu, kas ir ASV Valsts departamenta iniciatīva un ko realizē ASV bāzēta globālā izglītības un attīstības organizācija IREX.

Plašāka informācija: Jana Bunkus, tālrunis: +37129170955; e-pasts: jana.bunkus@turiba.lv

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!