11.02.2020

KNAB pārstāves Intas Nolles vieslekcija „Sabiedrības informētība par korupcijas negatīvajām sekām”

Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultāte ikvienu Turības studentu aicina apmeklēt Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) Stratēģiskās komunikācijas nodaļas pārstāves Intas Nolles vieslekciju „Sabiedrības informētība par korupcijas negatīvajām sekām”, kura norisināsies 11. februārī plkst. 9.00 C215. auditorijā.

Vieslekcijas laikā KNAB pārstāve stāstīs par korupcijas attīstības tendencēm un atklātajiem korupcijas gadījumiem, kā arī par veiktajiem pasākumiem korupcijas novēršanai un apkarošanai. Tāpat tiks sniegts ieskats sabiedrisko attiecību stratēģijas izstrādē un ieviešanā, kā arī stāstīts par sabiedrības izglītošanu tiesību un ētikas jomā.

Izglītošanas jomā KNAB uzdevums ir veicināt sabiedrības informētību par korupcijas negatīvajām sekām. Šajā nolūkā KNAB izvērtē sabiedrības zināšanas un izpratni pretkorupcijas jautājumos un, balstoties uz rezultātiem, veic izglītošanas pasākumus tādās jomās kā pretkorupcijas likumdošana, iestāžu veiktie korupcijas novēršanas profilaktiskie pasākumi un ētika; informē sabiedrību par korupcijas attīstības tendencēm un atklātajām korupcijas lietām, kā arī par veiktajiem pasākumiem korupcijas novēršanā un apkarošanā.

Vieslekcija norisināsies jau 11. februārī plkst. 9.00. Aicināts ikviens Biznesa augstskolas Turība students.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!