18.07.2024

Kino vakars Turībā kopā ar Ferrari

Uzņemšanas nedēļas ietvaros 18. jūlijā plkst. 19.00 Biznesa augstskolas Turība Biznesa inkubatorā norisināsies kino vakars, kurā ikvienam ir iespēja bezmaksas skatīt vienu no šī gada populārākajām filmām kinoteātros - Maikla Manna filmu “Ferrari”.

Kino seansa laikā skatītājiem tiks piedāvātas arī kino baudīšanai iecienītie našķi. Skatītājiem auto stāvlaukums ir bez maksas.

Ir 1957. gada vasara. 20. gadsimta 50. gadu Pirmās Formulas spozmes un adrenalīna fonā tās bijušais autobraucējs Enco Ferrari ir nonācis krīzē. Uzņēmumam, ko viņi ar sievu Lauru izveidojuši pirms desmit gadiem, draud bankrots. Vētrainā laulība cietusi no sērām par dēla Dino nāvi. Ferrari rodas grūtības atzīt savu otru, ārlaulības dēlu. Viņa sacīkšu braucēja kāre uzvarēt noved viņu līdz riska robežai. Viņš liek uz spēles visus kauliņus, piesakoties viltīgajās tūkstoš jūdžu sacīkstēs “Mille Miglia”…

Filma būs skatāma angļu valodā ar latviešu subtitriem.

Jāakcentē, ka Biznesa augstskola Turība Uzņemšanas nedēļas ietvaros no 15. līdz 20. jūlijam piedāvā topošajiem studentiem uzsākt studijas par izdevīgāku studijas maksu – noslēdzot studiju līgumu var saņemt 50% atlaidi otrajam semestrim.

Noslēgt studiju līgumu var gan klātienē augstskolas Studiju informācijas centrā vai attālināti. Visa informācija par līgumu noslēgšanu ir pieejama augstskolas mājaslapā www.turiba.lv sadaļā Uzņemšana.

Vairāk par Uzņemšanas nedēļas aktivitātēm šeit.

Citi pasākumi

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!