06.05.2020

Katrīnas Puriņas-Libertes tiešsaistes vieslekcija “Sievietes emocionālās un fiziskās veselības aktualitātes"

Tuvojoties Mātes dienai, 6. maijā plkst. 18.30 (laiks mainīts) Biznesa augstskolas Turība Facebook lapā varēs vērot ārstes Katrīnas Puriņas-Libertes tiešsaistes vieslekciju “Sievietes emocionālās un fiziskās veselības aktualitātes".

Katrīna šobrīd ir ārsts-rezidents ginekoloģijā-dzemdību specializācijā, kura bez sava ikdienas darba stacionārā sociālo tīklu platformās labprāt dalās zināšanās un prasmēs ar saviem sekotājiem. Arī tiešsaistes vieslekcijā Katrīna dalīsies savās zināšanās par šī brīža aktualitātēm sievietes veselībā. Tāpat tiks runāts par dažādām mūsdienu sievietes lomām - māte, meita, sieva, partnere, profesionāle, studente un citas - kā tās apvienot un kuros brīžos sastopamies ar izaicinājumiem. Arī par to, kādi profilaktiski līdzekļi un aktivitātes ir veselīgas un kvalitatīvas dzīves pamatā, un, kā tikt galā ar dažādiem pārbaudījumiem, ar kuriem nākas saskarties mūsdienu sievietēm.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!