16.04.2020

Kaspara Rožkalna vieslekcija “Ko darīt šodien, lai izdotos rīt?" - skaties tiešraidē!

16. aprīlī plkst. 15.00 Biznesa augstskolas Turība Facebook lapā varēs vērot Latvijas investīciju un attīstības aģentūras direktora Kaspara Rožkalna online vieslekciju “Ko darīt šodien, lai izdotos rīt?".

Šobrīd valsts uzmanība ir vērsta uz uzņēmēju atbalstu krīzes situācijā, tomēr vienlaikus ir īstais brīdis, lai pieņemtu lēmumus, kā darboties pēc tās. Kādas izmaiņas un jauninājumus ieviest šodien, lai būtu konkurētspējīgs nākotnē? Pasaule šobrīd strauji mainās – ne visi produkti un pakalpojumi, kas bija aktuāli vēl pirms mēneša, būs tikpat pieprasīti pēc krīzes beigām? Un otrādi – daudzi produkti un pakalpojumi, kas pirms mēneša nebija nepieciešami, nākotnē kļūs no nice to have par must to have. Kā atpazīt šo produktus un pakalpojumus, kuras ir jomas, kas var īstenot transformācijas un pielāgoties? Kāds mājasdarbs veicams pašiem uzņēmējiem un kādu atbalstu var sniegt LIAA?

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!