15.10.2020

Kašera vieslekcija "10 soļi pretī panākumiem"

PIETEIKTIES PASĀKUMAM


15. oktobrī plkst. 18.00 Biznesa augstskolā Turība norisināsies multimākslinieka Kaspara Blūma-Blūmaņa jeb Kašera vieslekcija "10 soļi pretī panākumiem", kurā lektors dalīsies ar saviem veiksmes likumiem. Vietu skaits klātienē ierobežots, bet lekciju būs iespējams vērot arī tiešraidē augstskolas Facebook lapā.

Brīvmākslinieks un TV personība Kašers nebaidās dzīvē izmantot katru iespēju, lai īstenotu kādu no saviem trakajiem un košajiem sapņiem. Viņš ir pārliecinājies, ka panākumi vispirms pamostas sirdī, kad uzdrošināmies tiem noticēt.

Uzticies sev, esi pozitīvs, iegūsti noderīgus kontaktus – tie ir daži no vadmotīviem, kas ved pretī panākumiem. Kā īstenot katru no tiem un daudzus citus, kā rast motivāciju un iedvesmu pārdrošākajiem idejām un noticēt tam, ka varam tās īstenot – par to plašāk vieslekcijā.

“Dzīvē viss jāsāk ar sevi! Sevis iemīlēšana, sevis pieņemšana un saprašana – tas ir pamats visam tālākajam, tāpēc jāatklāj uzticēšanās sev. Un vēl ir ļoti būtiski noticēt saviem spēkiem. Ja neticēsi sev, kāpēc lai citi to darītu? Ja spējam uzticēties sev, tad arī izšķirīgās situācijās spējam pieņemt vispareizāko lēmumu,” uzsver Kašers.

Kašers jeb Kaspars Blūms-Blūmanis ir TV personība, multimākslinieks, modes mākslinieks un dziedātājs. Kašera sapņu fabrikas idejas autors un īstenotājs.

Lai lekciju apmeklētu klātienē, aicinām aizpildīt pieteikuma anketu.

Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.
Ņemot vērā vīrusa Covid-19 izplatības riskus, vieslekcijas apmeklējumam klātienē var pieteikties ne vairāk kā 150 interesenti.

Informējam, ka vieslekcija tiks fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!