09.12.2021

Kārļa Apalupa vieslekcija: "Kā būt drošam 21. gadsimtā - mācības no noziedzīgās pasaules"

9. decembrī plkst. 18:00 aicinām apmeklēt Turības absolventa un pasniedzēja Kārļa Apalupa vieslekciju par kibernoziedzību un iespējām sevi pasargāt. Lekcija būs skatāma Facebook tiešraidē.

Vieslekcijā Kā būt drošam 21. gadsimtā – mācības no noziedīgās pasaules Kārlis Apalups dalīsies pieredzē, ko vairāku gadu garumā guvis, darbojoties gan kā Drošības Profesionāļu Asociācijas Valdes loceklis, gan drošības uzņēmuma ZEVS Security Consulting prezidents, gan arī kā portāla pardrosibu.lv dibinātājs un satura veidotājs.

“Drošība nav nedz bubulis, no kā būtu jābaidās, nedz traucējoša birokrātija biznesā, nedz izdevumu rindiņa budžeta plānā. Drošība kā domāšanas veids ļauj sasniegt jebkuru mērķi ar vismazāko upuru un zaudējumu skaitu gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Laikā, kad nezināmais ir vēl vairāk nezināms un nākotni prognozēt uzņemas tikai tādi, kas sevi sauc par gaišreģiem, ikkatram no mums rodas jautājums – kā dzīvot tālāk un kā plānoto panākt? Šī lekcija atbildēs uz šiem un virkni citiem jautājumiem,” stāsta Apalups.

Lekcijas apmeklētājiem būs iespēja uzzināt par personīgo, mājokļa un ģimenes drošību, kā arī kiberdrošības un nacionālās drošības jautājumiem, lai skaidrāk apzinātos iespējamos riskus un veidus, kā pasargāt sevi un savus līdzcilvēkus.

Aicināts ikviens interesents! Lekcijas apmeklējums ir bez maksas. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Atvērt Facebook

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!