06.04.2022

Janas Bunkus vieslekcija „Nepatiesības, puspatiesības, viltus ziņas – kā visā šajā neapjukt?”

Vieslekcijas nosaukums – „Nepatiesības, puspatiesības, viltus ziņas – kā visā šajā neapjukt?”

Medijpratība ir zināšanu un prasmju kopums, kas vajadzīgs darbam ar informācijas avotiem – informācijas atrašanai un analīzei, informācijas satura kritiskam izvērtējumam – kas ir patiess, kas nav, kam ticēt un kam nē. Tāpat arī objektīvas informācijas atšķiršanai no tendenciozas, dažādos avotos pieejamo ziņu salīdzinājumam, lai veidotu savu pamatotu viedokli. Medijpratība ietver arī prasmi praktiski lietot medijus,” stāsta Jana Bunkus.

Šajā lekcijā uzzināsi kā analizēt saņemto informāciju, kādēļ nepieciešama kritiskā domāšana, īpaši mūsdienu informāciju kvantumos, kā spriest objektīvi un neuzķerties uz nepatiesu informāciju.

Vieslektore Jana Bunkus ir Biznesa augstskolas Turība Komunikācijas virziena vadītāja, Uzņēmējdarbības vadības fakultātes prodekāne un Latvijas Asociācijas sabiedrisko attiecību profesionāļiem valdes locekle. Viņai ir vairāk nekā 17 gadu pieredze komunikācijas un sabiedrisko attiecību jomā, kā arī starptautiska pieredze, uzstājoties dažādos ar komunikāciju saistītos semināros.

Aicināts ikviens interesents! Lekcijas apmeklējums ir bez maksas. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!