01.06.2020

Jāņa Stībeļa tiešsaistes vieslekcija “Optimisms UZ un AIZ skatuves”

1. jūnijā plkst. 15.00 Biznesa augstskolas Turība Talsu filiāle, projekta “Reģioni iedvesmo” ievaros, piedāvā dziedātāja, aranžētāja un mūzikas producenta Jāņa Stībeļa tiešsaistes vieslekciju “Optimisms UZ un AIZ skatuves”.

Jānis, kurš dzimis un audzis Talsos, visu dzīvi bijis muzikālā vidē, dziedot, uzstājoties un mācoties. Pabeidzot studijas Rīgā, Jānis nolēma turpināt mācības ASV, Holivudas Mūzikas Institūtā, bet, atgriežoties Latvijā, izmantoja iegūto pieredzi un zināšanas, lai izveidotu veiksmīgu mūziķa karjeru.

Lekcijas laikā Jānis dalīsies ar savu pieredzes stāstu par to, kā cilvēks no mazpilsētas var gūt starptautisku pieredzi un kļūt par vienu no atpazīstamākajiem māksliniekiem Latvijā, iekarojot arī Krievijas tirgu. Stāsts būs arī par to, kā izmantot iespējas un pasaules pieredzi, lai savu talantu pārvērstu veiksmīgā karjerā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu