16.09.2020

Jāņa Kreiļa vieslekcija “Mērķis - virzienam, sistēma - rezultātiem”

Pieteikties pasākumam


16. septembrī plkst. 18.00 Biznesa augstskolā Turība norisināsies yourmove.lv dibinātāja un vadītāja Jāņa Kreiļa vieslekcija “Mērķis - virzienam, sistēma - rezultātiem”, kurā lektors skaidros, kā izmantot iespējas un pielāgoties tad, kad tirgus apstākļi strauji mainās. Vietu skaits klātienē ierobežots, bet lekciju būs iespējams vērot arī tiešraidē augstskolas Facebook lapā.

Jānis dalīsies ar savu pieeju karjeras attīstībai (paplašinātā nozīmē), runājot arī par prasmēm, kas var noderēt gan uzņēmējdarbībā, gan darba meklējumos. Tāpat viņš runās par cilvēka attiecībām ar naudu un tās saistību ar kapitāla iekrāšanu uzņēmējdarbībai.

“Lekcijas kontekstam aizņemšos Džeimsa Klīra (James Clear) idejas no grāmatas “Atomiskie ieradumi” (“Atomic Habits”) - par to, ka, lai mēģinātu kaut ko sasniegt, ir jāizveido sistēma, kurā darbības un paradumi ved tajā virzienā, kur gribi nonākt,” stāsta Jānis Kreilis.

Jānis Kreilis ir dzimis un audzis Rīgā, Purvciemā, pēc ģimnāzijas beigšanas devies uz Pensilvānijas Universitāti Filadelfijā, lai iegūtu bakalaura grādu starptautiskajās attiecībās. Pēc tam trīs gadus strādājis biznesa attīstībā un izpētē The Oil & Gas Year - naftas un gāzes nozarei veltītā izdevumā, projektos Rietumāfrikā, Tuvajos Austrumos un citur. No 2014.-2016. gadam ar Baltic-American Freedom Foundation atbalstu Jānis ieguva maģistra grādu enerģētikā Kolumbijas Universitātē Ņujorkā. Šobrīd Jānis vada darba platformu profesionāļiem ar pasaules pieredzi Your Move, kā arī ir uzsācis darbu pie jaunas biznesa idejas, par kuru vairāk pastāstīs klātienē.

Lai lekciju apmeklētu klātienē, aicinām aizpildīt pieteikuma anketu.

Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.

Informējam, ka vieslekcija tiks fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!