02.03.2021

Jāņa Kļaviņa tiešsaistes vieslekcija "Aicinājuma meklējumos"

2. martā plkst. 18.00 Biznesa augstskola Turība aicina uz TV un radio raidījumu veidotāja un dabas pētnieka Jāņa Kļaviņa vieslekciju “Aicinājuma meklējumos”, kurā lektors stāstīs par to, kā mūsdienu plašajā izvēlē atrast savu īsto aicinājumu, un kā saprast, ka izvēlētais ceļš ir īstais. Vieslekcija būs skatāma tiešsaistē augstskolas Facebook lapā.

Ikdienā Jānis Kļaviņš darbojas dažādās jomās – radio un TV, Zemessardzē, piedaloties dažādos projektos un rūpējoties par dabas aizsardzību. Arī daudziem no mums ikdiena ir piepildīta ar dažādiem pienākumiem un darbības virzieniem. Kā izvēlēties īsto? Kā uzstādīt mērķus, īpaši tad, ja to ir daudz, un, kā tos sasniegt? Kur un kā rast resursus savu mērķu sasniegšanai? Par to plašāk lektors stāstīs vieslekcijā.

Jānis Kļaviņš kopā ar Māri Olti Radio SWH vada raidījumu “Zaļais stūris”, tāpat Jānis darbojies televīzijā kā raidījuma “Piedzīvojums dabā” veidotājs un vadītājs. No bērnības nodarbojies ar motokrosu. Jānis ir arī mednieks un aktīvi darbojas Zemessardzē, kā arī dabas aizsardzības jomā. 2006. gadā Jānis Kļaviņš kopā ar Andi Pikānu veica 5 mēnešus garu motociklu ekspedīciju no Latvijas uz Austrāliju. Viņš bijis arī viens no kanoe laivu ekspedīcijas pa Jukonas upi dalībniekiem. Par 3200 km garo upes ekspedīciju izveidota dokumentālā filma un seriāls “Lejup pa Jukonas upi”.

Aicināts ikviens interesents! Lekcijas apmeklējums ir bezmaksas. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Atvērt Facebook

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!