28.11.2022

Izstādes "Ārpus ierastā" atklāšana Talsu Valsts ģimnāzijā

Lai tuvāk iepazītu Biznesa augstskolas Turība Juridiskās fakultātes mācībspēkus, no 28. novembra līdz 3. decembrim Talsu Valsts ģimnāzijā, kura sniegusi mājvietu Turības Talsu filiālei, tiks atklāta fotoizstāde “Ārpus ierastā”. Izstādē būs iespēja iepazīt augstskolas mācībspēkus ne tikai kā izcilus pasniedzējus, bet arī kā unikālas un spilgtas personības.

“Ar šo projektu vēlējos studentiem parādīt docētāju cilvēcīgo pusi un to, ka viņi nav tikai “sausi” profesionāļi - bez emocijām un dzīves vērtībām. Protams, ir svarīgi būt docētājam nozares profesionālim, tomēr, manuprāt, no zināšanām nav jēgas, ja nav atbilstošu morāles vērtību un pasaules kārtības izpratnes, kas ļauj šīs zināšanas piemērot sabiedrībai noderīgā veidā. Tādējādi mūsu docētājiem ir jābūt laternai tumšā ceļā un iedvesmas avotam studentam. Ģeniāliem savā vienkāršībā – un tādi viņi ir,” stāsta idejas autors, Juridiskās fakultātes dekāns Ivo Krievs.

Fotoizstādes autors ir virtuozais fotogrāfs Jānis Bērziņš. Izstādes atklāšana un tikšanās ar izstādes varoņiem un idejas autoriem notiks 28. novembrī plkst.16.20 Talsu Valsts ģimnāzijā.

Izstāde būs apskatāma no 28. novembra līdz 3. decembrim Talsu Valsts ģimnāzijas telpās – Talsos, Brīvības ielā 29, LV-3201

Citi pasākumi

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!