25.02.2024

Izstāde Skola 2024

No 23. līdz 25. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks izglītības izstāde “Skola 2024”, kas jauniešiem palīdzēs izvēlēties savu īsto karjeras ceļu, savukārt pieaugušajiem sniegs iespēju apgūt jaunas prasmes un izmēģināt citas profesijas. Gaidīsim Tevi ciemos Turības stendā!

Šogad atsevišķā stendā izcelsim Turības 2024./2025. studiju gada jauno virzienu “Veselības aprūpe”, kas piedāvās divas profesionālās augstākās izglītības koledžas studiju programmas – “Estētiskā kosmetoloģija” un “Ārstnieciskā masāža”. Apmeklē mūsu stendu, uzzini visu par studijām, kā arī estētiskās kosmetoloģijas programmas studentu pavadībā tiec pie mirdzoša sejas grima un skaistām bildēm.

Visu trīs dienu garumā Biznesa augstskolas Turība stendā Tev būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs, laimēt interesantas un vērtīgas balvas (Ikviens no 15. līdz 25. februārim var aizpildīt elektroniski dalības anketu Turības mājaslapā www.turiba.lv vai pašā izstādē Turības stendā. No reģistrētajiem pieteikumiem izstādes “Skola 2024” laikā katru dienu no 23. līdz 25.februāra plkst.15.00 tiks izlozēta Sigulda Adventures dāvanu karti 150 EUR vērtībā), kā arī aprunāties un rast atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem kopā ar mūsu augstskolas studentiem un mācībspēku. Nepalaid garām šo iespēju!

APMEKLĒ KĀDU NO MŪSU AKTIVITĀTĒM:

• 23. februārī plkst. 14.00-14.30 skatuve “Saies” | Stāsts par grāmatu “Kā mācīties vieglāk, ātrāk un labāk?” Tikšanās ar autoru Indaru Kraģi

• 24. februārī plkst. 13.30-14.00 Atvērtā skatuve | Lakoniski, bet noderīgi stāsti iz dzīves. Interesanti gan jauniešiem, gan pieaugušajiem!
Piedalās: Zane Driņķe, Biznesa augstskolas Turība rektore; Evija Kļave, Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības fakultātes dekāne; Ivo Krievs, Biznesa augstskolas Turība Juridiskās fakultātes dekāns.

• 24. februārī plkst. 14.30-15.00 skatuve “Saies” | Diskusija “Kā studēt aizraujoši?”
Moderators: Jana Bunkus, Biznesa augstskolas Turība Komunikācijas virziena vadītāja. Piedalās: Madara Eriņa, Turības Studējošo pašpārvaldes viceprezidente; Ieva Stallīte, Turības studente, aktīva ceļotāja, kura spēj veiksmīgi apvienot studijas ar citiem projektiem.

Izstādi “Skola” ir vērtīgi apmeklēt ikvienam interesentam, kurš vēlas uzsākt vai turpināt studēt, izglītoties vai vienkārši paplašināt savu redzesloku par dažādām izglītības iespējām gan Latvijā, gan ārzemēs. Izstādē piedalās valsts un privātās augstskolas, koledžas, profesionālās izglītības iestādes, mācību centri, vidusskolas u.c., kas piedāvā daudzveidīgas mācību un studiju programmas. Pavadi laiku kvalitatīvi – pielaiko profesijas, saņem karjeras konsultantu padomus, piedalies konkursos un dažādās iedvesmas diskusijās.

Ieplāno un tiekamies Ķīpsalā 23.-25. februārī!

Ar visu pasākuma programmu vari iepazīties šeit.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!