24.08.2020

Intara Busuļa vieslekcija “Sarunāties ir jāmācās” - Talsos un tiešsaistē

Pieteikties pasākumam


Lai atgādinātu, ka katra valsts būs tik spēcīga, cik spēcīgi būs tās reģioni, Biznesa augstskola Turība īsteno projektu “Reģioni iedvesmo”. Tā ietvaros sadarbībā ar augstskolas filiālēm notiek iedvesmojošu cilvēku vieslekcijas no vairākiem Latvijas reģioniem. 24. augustā plkst. 18.30 Biznesa augstskolas Turība Talsu filiāle aicina uz mūziķa un dziedātāja Intara Busuļa vieslekciju “Sarunāties ir jāmācās”. Vieslekcija notiks Talsu novada muzeja telpās (Kārļa Mīlenbaha iela 19), to būs iespējams vērot arī tiešraidē augstskolas Facebook lapā.

Intara Busuļa vārds plašākus komentārus neprasa – mūziķis ir atpazīstams ne tikai Latvijā, bet arī ārpus mūsu valsts robežām. Dzimis Talsos un koncertējis uz neskaitāmām lielajām skatuvēm, ir biežs Latvijas, Baltkrievijas un Krievijas šovu, raidījumu un koncertu viesis un dalībnieks. Savā plašajā skatuves un mūzikas pieredzē Intars Busulis ir pārliecinājies, cik būtiski ir mācīties – mācīties mūzikā, mācīties uzstāties un mācīties – komunicēt. Tieši par pēdējo aspektu mūziķis runās savā vieslekcijā “Sarunāties ir jāmācās”. Turklāt vieslekcijas laikā mūziķis ir gatavs sarunāties ar ikvienu skatītāju un atbildēt uz visiem interesentu jautājumiem.

Kā mūziķis sarunājas, lai gūtu panākumus uz skatuves? Kā sarunāties ar tūkstošiem cilvēku lielu auditoriju? Kā sarunāties mājās ar ģimeni? Kā sarunāties ar savu komandu, lai kopīgi mērotu ceļu pretī panākumiem? Par to plašāk – vieslekcijā. Sarunāties ar skatītājiem mūziķim palīdzēs lekcijas moderatore, Biznesa augstskolas Turība Komunikācijas virziena vadītāja Jana Bunkus.

Intars Busulis ir latviešu mūziķis, dziedātājs un trombonists. Šobrīd grupas “Intars Busulis & Abonementa orķestris” solists.

Lai lekciju apmeklētu klātienē, aicinām aizpildīt pieteikuma anketu.

Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.

Informējam, ka vieslekcija tiks fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Citi pasākumi

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!