28.03.2024

IEPELDI MADAGASKARĀ

uvojoties pavasara sesijai, Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde aicina uz ikgadējo pasākumu “Iepeldi sesijā”, kurš norisināsies 28. martā no plkst. 17.00 līdz 21.00 Līvu Akvaparkā (Jūrmalā, Viestura ielā 24).

Pasākuma tēma ir “Madagaskara” – visiem iemīļota multfilma par četriem Ņujorkas Centrālparka zoodārza iemītniekiem, kuri visu savu dzīvi pavadījuši ērtā nebrīvē, taču negaidīti nokļūst Madagaskarā, kur iepazīst īstu savvaļas dzīvi.

Peldēšana, slīdēšana pa ūdens caurulēm, konkursi, jautra mūzika, kā arī citas interesantas aktivitātes ļaus katram izrauties no ikdienas rutīnas un kārtīgi atveldzēties pirms tuvojošās sesijas. Labi pavadīts pirmsesijas laiks ir garantēts!

Biļetes sev un draugiem iespējams saņemt no 11. marta Turības Studējošo pašpārvaldes telpā C222! Uzrādot savu ISIC karti vai BARIS profilu, Turības studentiem pasākuma apmeklējums ir bez maksas.

PASĀKUMĀ VIETU SKAITS IR IEROBEŽOTS, TĀPĒC NEVELC GARUMĀ UN IZŅEM BIĻETI LAICĪGI!

Uz pasākumu obligāti jāierodas ar savu biļeti un personu apliecinošu dokumentu. Neaizmirsti par peldkostīmu, dvieli, pludmales čībām un citām nepieciešamajām higiēnas lietām!

Pasākums norisināsies angļu valodā.
Pasākums norisinās atbilstoši SIA “Akvaparks” apmeklētāju noteikumiem.
Informējam, ka pasākums tiks fotografēts, un iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Papildus informācija:
Vika Vogina
Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldes
Kultūras un sporta daļas vadītāja
voginavika@gmail.com

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!