25.02.2020

Haralda Burkovska vieslekcija “Laimes dimensijas"

25. februārī plkst. 18.00 Biznesa augstskolas Turība konferenču zālē norisināsies pasākumu moderatora un žurnālista Haralda Burkovska vieslekcija “Laimes dimensijas".

Haralds ir pieredzējis pasākumu moderators, kopš 2006.gada vadījis dažādus radio un televīzijas raidījumus. Konsultē uzņēmumus stratēģiskās komunikācijas jautājumos un gatavs dalīties savās zināšanās par publisko runu un uzstāšanos auditorijas priekšā. Daudzus gadus ar paša veidotām lekcijām iedvesmo visdažādāko industriju profesionāļus.

Laime ir emcionālās labsajūtas un mentālās labklājības mēraukla, tāpēc lekcija “Laimes dimensijas” sniegs dažas atbildes par to, kur šī sajūta rodas un kā to atklāt pavisam apzināti? Kas ir tas, ko laimīgi cilvēki dara mazliet vairāk un citādāk nekā ikviens no mums? Kā katrs no mums var kļūt laimīgāks un cik svarīgi apzināties, ka mums ir izvēle - katru rītu un ikvienā mirklī?

Vieslekcijas apmeklējums ir bez maksas.

Aicināts ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu.

Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.

Informējam, ka vieslekcija tiks fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Reģistrāciju nodrošina

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!