21.01.2020

Gunta Rasima vieslekcija “Jaunatne – sabiedrības tagadne”

21. janvārī plkst. 18.00 Biznesa augstskolas Turība C322. auditorijā notiks mūziķa, izglītības un kultūras projektu vadītāja un Biznesa augstskolas Turība absolventa Gunta Rasima vieslekcija “Jaunatne – sabiedrības tagadne”.

Guntis ir cilvēks ar ļoti daudzpusīgu pieredzi, vienā personā apvienojot mūziķi, producentu, politiķi, izklaides un kultūras projektu vadītāju un ultra garo distanču skrējēju. Viens no Gunta aicinājumiem ir plašās pieredzes nodošana jauniešiem, palīdzot viņiem īstenot savas pārdrošākās idejas un lielākās ambīcijas. Vairāk nekā piecus gadus strādājot par jauniešu lietu speciālistu Rēzeknes novada domē un šobrīd aktīvi vadot dažādus bērnu un jauniešu kolektīvus, Guntis ir uzkrājis zināšanas, kas spēs palīdzēt gan aktīviem jauniešiem, gan tiem, kuri vēlas ar viņiem strādāt un palīdzēt attīstīt mūsu sabiedrības nākotni.

Lekcijas laikā dzirdēsiet, kas ir jaunatnes politika, kāda ir tās nozīme un vai jaunatnei Latvijā ir pietiekami daudz iespēju savu ideju īstenošanai uzņēmējdarbībā, politikā u.c. jomās. Guntis arī atbildēs uz jautājumu kā veicināt jaunatnes motivāciju un cik sabiedrībai nozīmīga ir viņu iesaiste jau tagad.

Vieslekcijas apmeklējums ir bez maksas.

Aicināts ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu.

Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.

Informējam, ka vieslekcija tiks fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Reģistrāciju nodrošina Registration.lv

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!