06.02.2020

Gundara Strazdiņa atvērtā lekcija "Digitālais mārketings: kā sākt un ... tālāk?"

PIETEIKŠANĀS PASĀKUMAM IR SLĒGTA.

Turības Biznesa inkubatora Mentorklases programmas ietvaros ikviens interesents aicināts piedalīties Gundara Strazdiņa atvērtajā lekcijā „Digitālais mārketings: kā sākt un ... tālāk?”, kas norisināsies 6.februārī plkst. 18.00 Biznesa inkubatora telpās.

Digitālais mārketings var šķist kā liela un neizprotama pasaule, kurā ir viegli apmaldīties un "pazust" piedāvājuma, iespēju un risinājumu okeānā. Labā ziņa - ja skaidri zini, ko meklēt, tad rezultātu var sasniegt pietiekami ātri un efektīvi.

Turības Biznesa inkubatora rezidents, biznesa mentors un Biznesa augstskola Turība docētājs Gundars Strazdiņš lekcijas laikā stāstīs:
- kā izpētīt savu mērķauditoriju ar internetā pieejamo rīku palīdzību;
- kādi komunikācijas kanāli pieejami digitālajā vidē;
- aktualitātes un tendences 2020.gadā;
- tiks sniegts ieskats biežāk lietoto komunikācijas kanālu taktikās, t.sk. arī sociālajos medijos.

*Apmācību saturs paredzēts iesācējiem digitālā mārketinga jomā.

Pasākuma apmeklējums ir bezmaksas, aicināts ikviens interesents. Tiksimies 6, februārī plkst. 18.00 Turības Biznesa inkubatorā.

Pieteikšanās, aizpildot pieteikuma anketu ŠEIT.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!