29.04.2020

Gunas Bīlandes vieslekcija “Ēšanas amnēzija jeb kur paliek ½ mana ledusskapja satura” - skaties tiešraidē!

Šobrīd ievērojami vairāk laika pavadām mājās, kas nozīmē daudzus izaicinājumus ikdienas režīmam. Īpaši aktuāls kļūst jautājums, kā nodrošināt pilnvērtīgas fiziskās aktivitātes un uzturu it īpaši tad, kad virtuve, ledusskapis un našķis ir tepat soļa attālumā. Par veselīgu ēšanas paradumu ievērošanu kā neatņemamu veselīgas ikdienas sastāvdaļu, tiešsaites vieslekcijā “Ēšanas amnēzija jeb kur paliek ½ mana ledusskapja satura” 29. aprīlī plkst. 15.00 stāstīs uztura speciāliste Guna Bīlande. Vieslekcijai būs iespējams sekot līdzi Biznesa augstskolas Turība Facebook lapā.

Vieslekcijā uztura speciāliste stāstīs, kādi ir tipiskākie “grābekļi”, uz kuriem kāpjam, pavadot laiku mājas režīmā, kā arī sniegs rekomendācijas, kā no tiem izvairīties, lai pēc bezgalīgi garā laika mājās nav nepatīkams pārsteigums, konstatējot faktu, ka vairs nevaram tikt laukā pa mājas durvīm. Speciāliste dalīsies ieteikumos, kā jāplāno ēdienreizes un kas jāņem vērā, lai nebūtu lieku reizi jāvirina ledusskapja durvis.

Guna ir trīs bērnu mamma, uztura speciāliste, doktorantūras studente un arī mazā biznesa īpašniece. Tieši daudzveidīgās lomas un to maiņa palīdz viņai neieslīgt vienveidīgā rutīnā un papildina viena otru. Gunas vājība ir gatavošana un citu iesaistīšana gatavošanas un ēdiena baudīšanas procesā.

Lekcija notiks latviešu valodā. Aicinām ikvienu interesentu 29. aprīlī, plkst. 15.00 atvērt Biznesa augstskolas Turība Facebook lapu un piedalīties lekcijā virtuāli!

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!