20.02.2020

Grāmatas “Valsts parāda vērtspapīru plūsmas vadības pilnveidošanas iespējas Latvijā” prezentācija

20. februārī plkst. 14.00 Biznesa augstskolas Turība Klusajā lasītavā notiks profesores Rositas Zvirgzdiņas un Ivara Avotiņa grāmatas (monogrāfijas) “Valsts parāda vērtspapīru plūsmas vadības pilnveidošanas iespējas Latvijā” prezentācija, uz kuru aicināts ikviens interesents.

Profesore, Dr.oec. Rosita Zvirgzdiņa ir Biznesa augstskolas Turība Komercdarbības katedras vadītāja, kuras zinātniskās intereses ir uzņēmējdarbības un lauksaimniecības attīstība Latvijā, uzņēmējdarbības intensifikācija un globalizācija. Dr.oec. Ivars Avotiņš ir Latvijas Bankas Galvenais finanšu statistiķis, kura zinātniskās intereses ir valsts parāda vērtspapīru pilnveidošana un attīstība Latvijā, valsts pārvaldes un uzņēmējdarbības procesu harmonizācija.

Monogrāfijā veikts oriģināls pētījums par valsts parāda vērtspapīru plūsmas vadības pilnveidošanas iespējām Latvijā. Darbā iekļauti I. Avotiņa un R. Zvirgzdiņas promocijas darbu teorētiskās atziņas un izstrādātie priekšlikumi Latvijas valsts parāda vērtspapīru plūsmas vadības pilnveidošanai.

“Nozīmīgākais darba rezultāts – ir pierādīts, ka, pilnveidojot valsts parāda vērtspapīru plūsmas vadību, tiek iegūta efektīvāka un lētāka valsts parāda vadības sistēma. Darba ietvaros izdarītie secinājumi un priekšlikumi izmantojami turpmākajiem pētījumiem par valsts parāda vērtspapīru veidu un to plūsmas vadību Latvijā. Zinātniskā darba rezultāti var būt piemērojami valdības lēmumu pieņemšanai gan valsts parāda plūsmas vadības, gan piemērojamākās stratēģijas veida izvēles noteikšanā. Zinātniskajā pētījumā iegūtās teorētiskās atziņas var būt noderīgas studiju programmu paplašināšanai finanšu un uzņēmējdarbības vadības nozarē,” stāsta profesore Rosita Zvirgzdiņa.

Pasākuma laikā neformālā atmosfērā būs iespējams iepazīties ar pētījuma mērķiem un nozīmīgumu, kā arī monogrāfijas tapšanas gaitā iegūtajiem secinājumiem.

Aicināts ikviens interesents! Informējam, ka pasākumā tiks fotografēts. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!