01.07.2022

Foto izstāde "Ārpus ierastā"

1.jūlijā plkst. 19.00 Biznesa augstskolā Turība tiks atklāta Juridiskās fakultātes pasniedzēju mākslas fotoizstāde “Ārpus ierastā”. Izstāde ļaus iepazīt Juridiskās fakultātes pasniedzējus no cita skatupunkta, kur viņi lieliski sabalansē juridiskās prasmes ar mākslas pasauli.

“Ar šo projektu vēlējos studentiem parādīt docētāju cilvēcīgo pusi un to, ka viņi nav tikai “sausi” profesionāļi -bez emocijām un dzīves vērtībām. Protams, ir svarīgi būt docētājam nozares profesionālim, tomēr, manuprāt, no zināšanām nav jēgas, ja nav atbilstošu morāles vērtību un pasaules kārtības izpratnes, kas ļauj šīs zināšanas piemērot sabiedrībai noderīgā veidā. Tādējādi mūsu docētājiem ir jābūt laternai tumšā ceļā un iedvesmas avotam studentam. Ģeniāliem savā vienkāršībā – un tādi viņi ir,” stāsta idejas autors, Juridiskās fakultātes dekāns Ivo Krievs.

Fotoizstādes autors ir virtuozais fotogrāfs Jānis Bērziņš. Izstāde būs apskatāma līdz pat 8.jūlijam.

Fotoizstāde papildinās kultūras programmu Uzņemšanas naktī, kad pasākuma noslēbūs arī vērienīgs grupas Sudden Light koncerts. Uzņemšanas naktī koncertu varēs bez maksas apmeklēt ikviens interesents, izbaudot muzikālo piedāvājumu. “Turības kvartāls ir lieliska vieta, kur rodas jaunas zināšanas, veidojas jauni kontakti un jaunas iespējas, tāpēc šogad paveram kvartāla durvis plašāk Rīgas apkaimes iedzīvotājiem un viesiem, lai Turības kvartālā iemiesotu arī māksliniecisko un muzikālo noti,” uzsver Biznesa augstskola Turība valdes loceklis Imants Bergs.

Uzņemšanas naktī Biznesa augstskola Turība ir sarūpējusi vēl vienu patīkamu pārsteigumu tieši topošajiem studentiem, kuri, no 1. līdz 8. jūlijam noslēdzot līgumu par studijām, saņems 50% lielu studiju atlaidi otrajam semestrim. Uzņemšanas nakts laikā no plkst. 19.30 līdz 20.30 būs iespēja tuvāk iepazīt augstskolu un tās piedāvātās studiju programmas, tostarp, arī jaunās maģistru programmas. Tāpat varēs iepazīties ar atsaucīgajiem un zinošajiem pasniedzējiem, iegūt vērtīgas zināšanas par studiju procesiem, programmām un studiju kursiem. Biznesa domāšana caurvijas katrā studiju programmā.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!