18.08.2023

Evijas Kļaves meistarklase “Konflikti skolu vidē. Mediācijas idejās balstīta konflikta risināšana”

Izglītības organizācija “Junior Achievement Latvia” aicina skolotājus, kā arī skolu un izglītības pārvalžu vadītājus uz izglītības iedvesmas konferenci “Izaugsmes kods”, kas veltīta mūsdienīgiem izglītības risinājumiem ceļā uz izcilību. Konference notiks Rīgas Tehniskās universitātes telpās 17. un 18. augustā.

Pasākumā ar meistarklasi piedalīsies Biznesa augstskolas Turība jaunievēlētā Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāne, Sertificētu mediatoru padomes priekšsēdētāja Evija Kļave ar tēmu “Konflikti skolu vidē. Mediācijas idejās balstīta konflikta risināšana”.

“Skolas vide ir attiecību tīkls, ko veido skolēni, skolotāji un vecāki, savukārt, konflikts ir viena no dabiskām attiecību formām. Svarīgi, lai domstarpībās spējam viens otru sadzirdēt, izprast viens otra vajadzības un rast abpusēji pieņemamu risinājumu. Tikai kopīgiem spēkiem varam izkopt un stiprināt prasmi veidot uz cieņas un sadarbības vērtībām balstītu saskarsmi un attiecības.

Konfliktu risināšanas meistarklasē sertificēta mediatore E. Kļave dalīsies savās zināšanās un pieredzē, kā rodas konflikti un kā mediācija var palīdzēt atjaunot sagrautu vai apgrūtinātu komunikāciju, saglabāt pozitīvas attiecības un mazināt emocionālo spriedzi. Meistarklasē kopīgi ar tās dalībniekiem tiks apspriesti jautājumi par to, kā rodas konflikts, kā izprast savas un citu reakcijas konfliktos, ar kādiem konfliktiem ikdienā visbiežāk sastopas pedagogi un kā uz sadarbību vērsta komunikācija var palīdzēt konfliktu situācijās.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!