16.03.2021

Evijas Čeprovas tiešsaistes vieslekcija "Lai mīlētu citus, jāmīl sevi"

16. martā plkst. 18.00 Biznesa augstskola Turība aicina uz socionikas konsultantes un pasniedzējas Evijas Čeprovas vieslekciju „Lai mīlētu citus, jāmīl sevi”, kurā lektora stāstīs par dažādiem personības tipiem un to, kā iepazīt sevi un apkārtējos cilvēkus. Vieslekcija būs skatāma tiešsaistē augstskolas Facebook lapā.

“Visi cenšas mīlēt citus. Bet vispirms jāiemīl sevi un jārīkojas tā, kā gribas pašam. Ja darīsi, ko vēlies – kļūsi laimīgs, un tie, kuri tevi mīl, priecāsies par tevi. Bet tie, kuri apvainosies par to, ka nerīkojies tā, kā viņi gribētu, neizjūt pret tevi nekādu mīlestību. Viņi tevi vienkārši izmanto,” uzsver lektore.

Vielekcijas laikā lektore iepazīstinās klausītājus ar dažādiem cilvēku tipiem starp kuriem katram būs iespēja atpazīt sevi vai savus līdzcilvēkus. Tāpat E.Čeprova dalīsies ieteikumos, kā komunicēt ar katru no šiem tipiem, kā patiesi iepazīt un iemīlēt sevi, lai mīlētu arī apkārtējos.

Evija Čeprova ir socionikas konsultante un pasniedzēja, personāla atlases projektu vadītāja. Pirmā speciāliste Baltijā, kura pabeigusi mācības socionikas zinātniski pētnieciskajā institūtā Maskavā un 2019. gadā saņēmusi bakalaura grādu socionikā.

Aicināts ikviens interesents! Lekcijas apmeklējums ir bezmaksas. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Atvērt Facebook

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!