08.04.2020

Enno Ences vieslekcija “Biznesa domāšana: rīcība caur optimismu” - skaties tiešraidē!

Kas ir biznesa domāšana - kā sākt savu biznesu, izmantot krīzi kā iespēju un īstenot rīcību caur optimismu? Par to tiešsaites vieslekcijā 8. aprīlī plkst. 15.00 stāstīs uzņēmuma “Milzu!” īpašnieks un vadītājs Enno Ence. Vieslekcijai būs iespējams sekot līdzi Biznesa augstskolas Turība Facebook lapā.

Vieslekcija “Biznesa domāšana: rīcība caur optimismu” būs veltīta gan ieteikumiem, kā uzsākt savu biznesu, gan skaidrojumiem, kā iespējami efektīvāk izmantot šī brīža situāciju un saskatīt tajā iespējas. Vieslekcijas laikā SIA “Milzu!” īpašnieks un vadītājs Enno Ence dalīsies arī savā pieredzes stāstā. Ikvienam klausītājam būs iespēja tiešsaistē uzdot arī sev interesējošos jautājumus.

Lekcija notiks latviešu valodā. Aicinām ikvienu interesentu 8. aprīlī plkst. 15.00 atvērt Biznesa augstskolas Turība Facebook lapu un piedalīties lekcijā virtuāli!

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!